reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Lezaczek bujaczek super sprawa, jak mozesz sobie pozwolic na taki wydatek.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Jak mam pójść do h&m i wydać za 2 kompleciki około 100 zł to wolę dołożyć 50 i kupić leżaczek coś co np mi się bardzo przydało;)

16udqqmzazbcxcef.png
 
U mnie w szpitalu, w którym robię prenatalne jest napisane, że robi się je od 18 tygodnia do 23+6. Nie wiem od czego zależą te różnice, może też od sprzętu? Ja mam w równo skończonym 19 tygodniu.

Tez wolalabym w 19 bo o wiele szybciej a moge dopiero w zaczetym 20. Ale ciesze sie bo 3D w cenie :) moze 4D tez maja to dodatkowo bym zaplacila za filmik :)
 
Super, że wszystko dobrze :) Masz jakąś fotkę dzidziusia? Gin mówił Wam coś o płci?

Ładna lampka, to chyba akryl nie?

Zdjecie wkleilam, ale dosc niewyrazne. Co do plci to moj gin sie nie wypowiada, dowiem sie dopiero na polowkowym[emoji53]

A lampka to nie wiem z czego. Takie cos plastikopodobne, moze i akryl[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Pamietam, ze kilka dziewczyn jest umowionych na polowkowe po 19tygodniu. Ja teraz dzwonilam sie zapisac i powiedziala ze miedzy 20a 22 tygodniem robią. Ale jeszcze za wczesnie i mam dzwonic za tydzien/dwa. U Was ten 19 tydzien w takim razie nie jest za wczesnie ?

Niektórzy lekarze wolą wykonywać to usg między 20-22 tc bo wtedy dzidzia jest lepiej widoczna :) co nie znaczy, że w 19 tc jest za wcześnie ;)
 
Tez wolalabym w 19 bo o wiele szybciej a moge dopiero w zaczetym 20. Ale ciesze sie bo 3D w cenie :) moze 4D tez maja to dodatkowo bym zaplacila za filmik :)
Nam też powiedzieli, że jeśli dzidzia jednak będzie za mała to powtórzymy wizytę i badanie np za tydzień i nie będę musiała dodatkowo płacić :) więc jestem spokojniejsza. Ja mam za darmo pierwsze i drugie, za trzecie będę musiała zapłacić 220zł. Zapis na 4d kosztuje dodatkowo 100zł a na 2d 50 zł.
 
reklama
Do góry