reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny co robić zeby nie tyć zaczełam chodzić na basen ale zaraz złapałam zapalenie i przestałam chodzić czy moge zacząć ćwiczyć a siedząć w domu tylko tyłek rosnie przeraza mnie to :(
Na Google i chomiku są ćwiczenia dla kobiet w ciąży :) można też płytę zamówić :) ja na basen też się nie wybieram bo infekcje i hlor ( skóra by mnie swedziala) więc wolę w domu lub spacery

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Ja się ważę co 4 dni około czasem co tydzień żeby sprawdzić czy nie jem za dużo [emoji16] gdyby pokazało, że nagle przytyłam dwa kg to bym do minimum ograniczyła jedzenie słodyczy [emoji39] a zdarza mi się ostatnio coś małego codziennie :) ale żeby nie było, że jem tylko to co niezdrowe to na śniadanko zrobiłam twaróg półtłusty z rzodkiewka i szczypiorkiem [emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png

Twarożek też u mnie zawsze na topie :) a nawet kanapka z białym serem i dżemem. Największy problem mam co wziąć do pracy, żeby nie jeść dziadostwa przy biurku. Wlaśnie wcinam jabłko.

Wszystko chyba zalezy od wagi wyjściowej. Ja mam lekka nadwage mimo ze nie widac wiec duzo nie powinnam przytyć za to szczuple osoby z tegp co slyszalam sa bardziej narazone na duza ilosc kg

0d1ysek2ashcgepe.png

Przeważnie to się sprawdza. Moja koleżanka mega szczupła przytyła 15 i wyglądało jakby tylko brzuch jej wyskoczył

Dziewczyny co robić zeby nie tyć zaczełam chodzić na basen ale zaraz złapałam zapalenie i przestałam chodzić czy moge zacząć ćwiczyć a siedząć w domu tylko tyłek rosnie przeraza mnie to :(

Może właśnie płyty, czy YT? Chodakowska, Lewandowska- mają ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Albo jakaś joga czy inny aerobik dozwolony jak masz gdzieś siłownię obok?

Ja dzis power mam
Dom posprzatany szafa corki male rzeczy do kartona i wiosna lato juz wlozylam jej ;))
Obym miala tak co dzien to super ale sa dni co dwa tyg podlog nie zetre:/ ani kurzy bo zazwyczaj jak cos wyleje cora to od razu umyje

Posciel maz odtstnio zmienia co sobote wiec mam plus nie musze[emoji23][emoji23]

Jakbym nie siedziała w pracy, to też bym teraz sprzątała... :/ M. po operacji nie pomoże mi ze zmianą pościeli, więc u nas normalnie szpital :D

O matko jak bym chciała taka panią która sprząta xd chociaż z drugiej strony jak sobie pomyślę że ktoś ma mi po domu latać to wolę sama ;p

16udqqmzgjmhetdf.png

Ja już dawno się z tego wyleczyłam, że ktoś obcy przychodzi, mnie przeważnie nie ma wtedy w domu, a przychodzi osoba którą znam kilka lat... niestety, przy moim trybie pracy i życia, wracania do domu o 18.00, zajęciach młodego 2 x tyg nie ma też innej opcji... ja mam jobla na punkcie porządku, więc poza tym co pani posprząta raz w tyg ja i tak jeszcze odkurzam, sprzątam łazienkę, kuchnię... no niestety tak mamusia mnie skrzywiła :)

Wiem ze jest jakas religia co nie ribia zakupow sami robia jedzenie
Nie maja swiatla ani nic I zyja ;)

Amisze :) To sekta bardziej :)
 
Twarożek też u mnie zawsze na topie :) a nawet kanapka z białym serem i dżemem. Największy problem mam co wziąć do pracy, żeby nie jeść dziadostwa przy biurku. Wlaśnie wcinam jabłko.



Przeważnie to się sprawdza. Moja koleżanka mega szczupła przytyła 15 i wyglądało jakby tylko brzuch jej wyskoczył



Może właśnie płyty, czy YT? Chodakowska, Lewandowska- mają ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Albo jakaś joga czy inny aerobik dozwolony jak masz gdzieś siłownię obok?



Jakbym nie siedziała w pracy, to też bym teraz sprzątała... :/ M. po operacji nie pomoże mi ze zmianą pościeli, więc u nas normalnie szpital :D



Ja już dawno się z tego wyleczyłam, że ktoś obcy przychodzi, mnie przeważnie nie ma wtedy w domu, a przychodzi osoba którą znam kilka lat... niestety, przy moim trybie pracy i życia, wracania do domu o 18.00, zajęciach młodego 2 x tyg nie ma też innej opcji... ja mam jobla na punkcie porządku, więc poza tym co pani posprząta raz w tyg ja i tak jeszcze odkurzam, sprzątam łazienkę, kuchnię... no niestety tak mamusia mnie skrzywiła :)



Amisze :) To sekta bardziej :)
A już skrzywiła :0

Nie no jak każdy chyba ja też lubię porzadek ale przy remoncie niestety ciężko o niego

16udqqmzgjmhetdf.png
 
dziewczyny poradźcie co po kolei kupować, bo mam młyn w głowie i nie wiem za co się zabrać?

Ja Ci mogę sprzedać swój plan zakupowy: zaczynam od pierdół typu ubranka, pieluszki tetrowe itp, czy kosmetyki a potem kolejny wydatek wózek i łóżeczko. Rzeczy dla siebie do porodu zostawię na koniec, bo to raczej nudne zakupy a potem trzeba to gdzieś trzymać zanim pojedziemy do szpitala.
 
Twarożek też u mnie zawsze na topie :) a nawet kanapka z białym serem i dżemem. Największy problem mam co wziąć do pracy, żeby nie jeść dziadostwa przy biurku. Wlaśnie wcinam jabłko.



Przeważnie to się sprawdza. Moja koleżanka mega szczupła przytyła 15 i wyglądało jakby tylko brzuch jej wyskoczył



Może właśnie płyty, czy YT? Chodakowska, Lewandowska- mają ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Albo jakaś joga czy inny aerobik dozwolony jak masz gdzieś siłownię obok?



Jakbym nie siedziała w pracy, to też bym teraz sprzątała... :/ M. po operacji nie pomoże mi ze zmianą pościeli, więc u nas normalnie szpital :D



Ja już dawno się z tego wyleczyłam, że ktoś obcy przychodzi, mnie przeważnie nie ma wtedy w domu, a przychodzi osoba którą znam kilka lat... niestety, przy moim trybie pracy i życia, wracania do domu o 18.00, zajęciach młodego 2 x tyg nie ma też innej opcji... ja mam jobla na punkcie porządku, więc poza tym co pani posprząta raz w tyg ja i tak jeszcze odkurzam, sprzątam łazienkę, kuchnię... no niestety tak mamusia mnie skrzywiła :)



Amisze :) To sekta bardziej :)
Widziałam kiedyś o nich program [emoji39] nie mają w domu pradu... Siedzą przy świecach w nocy i czytają wspólnie... Kobiety siedzą w domu, niewiele mają do gadania (szyja, gotują , rodzą dzieci bo antykoncepcji nie uznają)...

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Do góry