reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Ale piekny brzuszek. U mnie jest chyba cos nie tak. Pojade chyba na ip w tygodniu, nir mam brzucha, tylko taki mini i praktycznir wogole objawow, brzuch tez mnie nie boli. Mysle o najgorszym :/
A w którym tyg jesteś? U mnie też nie ma brzucha jeszcze (15 tc) Chodzę w swoich normalnych rzeczach, spodniach. Zapinam się bez problemu, w kurtce mam jeszcze luz. Tak samo w koszulach. Mam w pasie -1cm w porównaniu do czasu sprzed ciąży. U mnie pierwsza ciąża bardzo długo nie była widoczna (nie kupiłam żadnych ciążowych ciuchów. Kiedy brzuszek zaczął mi przeszkadać to był już 38 tc i za 6 dni urodził się synek. Ale był mały, donoszony z wagą 2880 g.)
 
reklama
Ja nie mam w ogóle objawów, bolu brzucha, nic. Też się martwię. Sama w sobie nie byłam szczupła, i spyrke miałam mala.. I nadal mam a brzucha ani widu ani słuchu. Wizyta w środę.
Jeśli dobrze pamiętam pisałaś ze jesteś szczupła. Może tak ci zostanie :) nie martw się na zapas. Jeśli faktycznie Cię to martwi to się wybierz. Będziesz spokojniejsza. Ale myślę że jak wróci Twój facet bo kilku tygodniach zauważy różnice :)

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom

Wraca 4 dni przed wizyta, moze w ciagu dwoch tygodni cos brzuch podrosnie bo jak narazie to jestem po prostu plaska..
Znam wiele dziewczyn ktore nawet w 6 miesiacu maja maly brzuszek alr tak troche to martwi jak widze brzuchy dziewczyn, takir ladnr kuleczki.. Po 4 tygodniach idziesz ? :)
 
Dziś na obiad była między innymi kapusta :D Małemu smakowało,bo kopie jak szalony, ale dziś w taki inny, łaskoczący sposób :D
Halo brzusio fajny :)))

p19u3e3kuhiw9hfo.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
A w którym tyg jesteś? U mnie też nie ma brzucha jeszcze (15 tc) Chodzę w swoich normalnych rzeczach, spodniach. Zapinam się bez problemu, w kurtce mam jeszcze luz. Tak samo w koszulach. Mam w pasie -1cm w porównaniu do czasu sprzed ciąży. U mnie pierwsza ciąża bardzo długo nie była widoczna (nie kupiłam żadnych ciążowych ciuchów. Kiedy brzuszek zaczął mi przeszkadać to był już 38 tc i za 6 dni urodził się synek. Ale był mały, donoszony z wagą 2880 g.)

No ja spodni z guzikiem nir zakladam bo sie nie zapne, dzisiaj 14+2. Zobaczymy, moze tak bedzie u mnie, ze ciaza bedzie malo widoczna. Gdybym miala pewnosc, ze jest wszystko wporzadku to rozmiar brzucha by mi nie przeszkadzal. Tylko ciezko jest u nas z ta IP.. Klada odrazu na oddzial i nie potrzebny stres. Mogly by sie juz zaczac ruchy :(:/
 
Wraca 4 dni przed wizyta, moze w ciagu dwoch tygodni cos brzuch podrosnie bo jak narazie to jestem po prostu plaska..
Znam wiele dziewczyn ktore nawet w 6 miesiacu maja maly brzuszek alr tak troche to martwi jak widze brzuchy dziewczyn, takir ladnr kuleczki.. Po 4 tygodniach idziesz ? :)
Tak, ostatnia wizytę miałam 4 tygodnie temu, ale 3 miałam prenatalne. Ciężko wytrzymać.
Następna wizyta tak mi wypada że męża nie będzie, a bardzo chce iść, więc będę musiała ja przełożyć, mam nadzieję że uda się na tydzień wcześniej niż później, zawsze lepiej czekać 3tyg niż 5. No i w sumie po drodze trafia się połówkowe. Ale faktycznie to czekanie jest stresujące. Milion myśli w głowie. Doskonale rozumiem Twoje obawy.

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, ostatnia wizytę miałam 4 tygodnie temu, ale 3 miałam prenatalne. Ciężko wytrzymać.
Następna wizyta tak mi wypada że męża nie będzie, a bardzo chce iść, więc będę musiała ja przełożyć, mam nadzieję że uda się na tydzień wcześniej niż później, zawsze lepiej czekać 3tyg niż 5. No i w sumie po drodze trafia się połówkowe. Ale faktycznie to czekanie jest stresujące. Milion myśli w głowie. Doskonale rozumiem Twoje obawy.

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom

To Ci zlecialo i tak, chwila i bedzie sroda :) no tak, moj teraz bedzie pierwszy raz ze mna a na polowkowe ciekawe czy zjedzie, pewnie tez bede przekladala.
 
No ja spodni z guzikiem nir zakladam bo sie nie zapne, dzisiaj 14+2. Zobaczymy, moze tak bedzie u mnie, ze ciaza bedzie malo widoczna. Gdybym miala pewnosc, ze jest wszystko wporzadku to rozmiar brzucha by mi nie przeszkadzal. Tylko ciezko jest u nas z ta IP.. Klada odrazu na oddzial i nie potrzebny stres. Mogly by sie juz zaczac ruchy :(:/
Ja jeszcze chodzę w spodniach na guzik do tego pasek. Biustonosze też noszę swoje i są ok. Generalnie po sylwetce ciąży nie widać. Ja w pierwszej ciąży czułam ruchy w 19 tc. Nie martw się na zapas :-* Kiedy masz kolejną wizytę? A gdybyś zrobiła sobie prywatnie USG? Zobaczyłabyś, że z maluchem wszystko dobrze. Stres teraz nie jest wskazany.
 
Ale piekny brzuszek. U mnie jest chyba cos nie tak. Pojade chyba na ip w tygodniu, nir mam brzucha, tylko taki mini i praktycznir wogole objawow, brzuch tez mnie nie boli. Mysle o najgorszym :/
jeszcze zdąży Ci urosnać , narazie sie ciesz ze masz mały, potem do lata mozesz jeszcze narzekac co taki duzy a jak upaly beda to i tak ciezko :) ja mam juz duzy a co bedzie do lipca a termin dopiero mam na 25
zdjecie robione dzsiaj jak sie tam nie ciesze ze juz taki duzy bo do lata bede hipopotamem
IMG_20180129_154133.JPG
 

Załączniki

  • IMG_20180129_154133.JPG
    IMG_20180129_154133.JPG
    541,7 KB · Wyświetleń: 290
Ja jeszcze chodzę w spodniach na guzik do tego pasek. Biustonosze też noszę swoje i są ok. Generalnie po sylwetce ciąży nie widać. Ja w pierwszej ciąży czułam ruchy w 19 tc. Nie martw się na zapas :-* Kiedy masz kolejną wizytę? A gdybyś zrobiła sobie prywatnie USG? Zobaczyłabyś, że z maluchem wszystko dobrze. Stres teraz nie jest wskazany.


Biustonosze tez nosze te same, jedynie jest pelniej w staniku ale zeby kupic o rozm wiekszy to by odstawal z powietrzem w srodku :D

Na wizyty chodze prywatne, nie ma miejsc wczesniej nawet do innego lekarza. Bo jest ich malo a kobiet w miescie sporo :/ a na nfz juz wiele razy mnie nastraszyli i lezalam nie potrzebnie w szpitalu.

Kolejna wizyte mam 13ego lutego. Moze doczekam i nie zwariuje :D
 
reklama
jeszcze zdąży Ci urosnać , narazie sie ciesz ze masz mały, potem do lata mozesz jeszcze narzekac co taki duzy a jak upaly beda to i tak ciezko :) ja mam juz duzy a co bedzie do lipca a termin dopiero mam na 25
zdjecie robione dzsiaj jak sie tam nie ciesze ze juz taki duzy bo do lata bede hipopotamemZobacz załącznik 837328


Masz malutki brzuszek :) przynajmniej na tym zdjęciu:) jak Ty mówisz że przy takim brzuszku będziesz hipopotamem to kim w takim razie będę Ja? Hahaha :D
 
Do góry