reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja czekam że względu na remont. Do marca chcemy się wyrobić z górą. Kuchnia zostaje na przyszły rok bo ja 31 stycznia mam sprawę spadkowa po mamie mam nadzieję że się wyjaśni i będziemy mogli sprzedać mieszkanie z rodzeństwem. Wtedy wpadnie trochę grosza ale i tak przy maluszku nie widzę remontu więc zostawiamy to na przyszły rok. W tym jeszcze trzeba sypialnie zrobić i przygotować dla maluszka. A i schody.... Schody to znowu koszt koło 10 tysięcy

xnw4yx8dw9gd7gz3.png


ug37df9hnfaek7g7.png


1usaanliaz4hsb90.png
 
reklama
Ja czekam że względu na remont. Do marca chcemy się wyrobić z górą. Kuchnia zostaje na przyszły rok bo ja 31 stycznia mam sprawę spadkowa po mamie mam nadzieję że się wyjaśni i będziemy mogli sprzedać mieszkanie z rodzeństwem. Wtedy wpadnie trochę grosza ale i tak przy maluszku nie widzę remontu więc zostawiamy to na przyszły rok. W tym jeszcze trzeba sypialnie zrobić i przygotować dla maluszka. A i schody.... Schody to znowu koszt koło 10 tysięcy

xnw4yx8dw9gd7gz3.png


ug37df9hnfaek7g7.png


1usaanliaz4hsb90.png
No niestety wszystko tyle kosztuje, że masakra. Nas w tym roku czeka ocieplanie pozostałych 3 ścian domu z wymianą drzwi i drzwi garażowych, mam nadzieję, że zmieścimy się w 30tys o_O
 
Tak w ogóle to witam się :) Dziś kończymy 16 tydzień [emoji173]
my też :D

Ale dla odmiany zaczynam ten tydzień chorobą... Tzn na szczęście nie mam gorączki (37,2, więc nie jest źle), tylko straszny katar... Ale posmarowałam czoło maścią tygrysią, założyłam opaskę i do łóżka, pewnie prześpię cały dzień - liczę, że wystarczy...

W sumie to go nie boli, tylko ma spuchniętą i lekko siną, dziś pojechał do pracy ale kierownik dał mu 5 dni urlopu, więc będzie leżał :)
to dobrze, że będzie leżał, szybciej przejdzie :)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
my też :D

Ale dla odmiany zaczynam ten tydzień chorobą... Tzn na szczęście nie mam gorączki (37,2, więc nie jest źle), tylko straszny katar... Ale posmarowałam czoło maścią tygrysią, założyłam opaskę i do łóżka, pewnie prześpię cały dzień - liczę, że wystarczy...

to dobrze, że będzie leżał, szybciej przejdzie :)

0d1yrjjgtd95fou3.png
Oj to leż i odpoczywaj. Coś dużo ostatnio nas chorych. Jutro z rana idę na TSH, aż jestem ciekawa jak wyjdzie. Niestety dowiem się dopiero za tydzień we wtorek na wizycie u endo.
 
Ja czekam że względu na remont. Do marca chcemy się wyrobić z górą. Kuchnia zostaje na przyszły rok bo ja 31 stycznia mam sprawę spadkowa po mamie mam nadzieję że się wyjaśni i będziemy mogli sprzedać mieszkanie z rodzeństwem. Wtedy wpadnie trochę grosza ale i tak przy maluszku nie widzę remontu więc zostawiamy to na przyszły rok. W tym jeszcze trzeba sypialnie zrobić i przygotować dla maluszka. A i schody.... Schody to znowu koszt koło 10 tysięcy

xnw4yx8dw9gd7gz3.png


ug37df9hnfaek7g7.png


1usaanliaz4hsb90.png
Piękne te kafle do łazienki, a efekt końcowy będzie pewnie jeszcze piękniejszy :)

A co do kosztów remontu itd.. Znam ten ból.. Schody też musimy zrobić...
Poza tym kupić wyposażenie do sypialni (łóżko, szafki nocne i "cały osprzęt" dziecięcy) i kilka innych rzeczy..
Ale pocieszam się, że potem będzie pięknie :)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Piękne te kafle do łazienki, a efekt końcowy będzie pewnie jeszcze piękniejszy :)

A co do kosztów remontu itd.. Znam ten ból.. Schody też musimy zrobić...
Poza tym kupić wyposażenie do sypialni (łóżko, szafki nocne i "cały osprzęt" dziecięcy) i kilka innych rzeczy..
Ale pocieszam się, że potem będzie pięknie :)

0d1yrjjgtd95fou3.png
Tak my łóżko dla nas też. Bo teraz mamy takie zamykane w ścianę. A do sypialni już chcemy takie typowe. +++ Takie że mąż sam robi wszystko

xnw4yx8dw9gd7gz3.png


ug37df9hnfaek7g7.png


1usaanliaz4hsb90.png
 
Hej :) ja jutro na badania bo w niedziele mam kontrol i lekarza a muszę zrobić przeciwciała w 16 tyg czyli czas mam do środy
Łazienka wyjdzie pewnie świetnie :)

My łóżko do sypialni kupiliśmy duże ma. 200x200 bo u teściów mielismy taka kanapę wysuwaną strasznie nie wygodna musiałam rozciąga na spód kołdrę żeby wyrównać trochę i zawsze marzyłam o dużym łóżku, no i przy dwójce dzieci będzie mozna nawet pospać jak zostaną u nas :)
 
Hej :) ja jutro na badania bo w niedziele mam kontrol i lekarza a muszę zrobić przeciwciała w 16 tyg czyli czas mam do środy
Łazienka wyjdzie pewnie świetnie :)

My łóżko do sypialni kupiliśmy duże ma. 200x200 bo u teściów mielismy taka kanapę wysuwaną strasznie nie wygodna musiałam rozciąga na spód kołdrę żeby wyrównać trochę i zawsze marzyłam o dużym łóżku, no i przy dwójce dzieci będzie mozna nawet pospać jak zostaną u nas :)
Ja jutro też idę na TSH :)
 
reklama
@Peugeotka36 dzis mam 17tyg1dzien wczoraj aplikacja pokazala mi 18 tydzien. Termin mam 1/2 lipca.
1516604677-f3669dd7a623e832-aaaaaa.png


Dziewczyny znow mam glupie sny. O 4 obudzilam sie bo snilo mi sie ze D mowil ze mnie zdrazdza..... Krecilam sie az w koncu nie wytrzymalam i go obudzilam powiedzialam wszystko co mi sie snilo a na koncu sie pobeczalam. Biedny uspakajal mnie dobre pol godziny. I takim sposobem nie spalismy do 6. A teraz szybko sie zerwalam i lece na badania.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry