reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jutro mam wizytę się fopytam bo aż się martwię moja mama i siostatra w podobnych tygodniach zaczęły czuć ruchy siostra już w 11 ale ona strasznie chuda była A mama w 15

m3sxskjoy7l8ehmb.png


Nie martw to nic złego jedne czuja w 13 "cos " a inne w 20 tygodniu bo wszystko zależy od ułożenia dzidzi, macicy itd także spokojnie to na pewno nic złego :)
 
reklama
Hej dziewczyny...

Ja dziś miałam takie sny że hej... Śniły mi się jakieś duchy i zjawy... Masakra. Obudziłam się w nocy i chciałam żeby mój wrócił do mnie do łóżka (śpi osobno bo ma gorączkę i gardło strasznie zawalone) bo bałam się usnąć.. Jakoś sie udało i dotrwałam do rana. Niedawno wstałam i ogarniam się i wychodzę na rzęski i do apteki... Po coś dla mojego zarazka i w sumie dla mnie może.. Może coś w aptece polecą, w końcu farmaceuta musi mieć wiedzę :) ale dziś mi się już pięknie sam kaszel urywa a nie zrobiłam nic [emoji14] samouleczanie

p19u3e3kegr20d7d.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Dziewczyny czy któraś z Was brała coś na lekkie infekcje pochwy co można kupić bez recepty? Może infekcja w moim przypadku to za dużo powiedziane bo od wczoraj wieczora czuję bardzo delikatne swędzenie z zewnątrz ale wolę dmuchać na zimne i coś sobie kupić, jedyne co mi przychodzi do głowy to clotrimazolum, ale może Wy możecie polecić coś innego?
 
Hej dziewczyny...

Ja dziś miałam takie sny że hej... Śniły mi się jakieś duchy i zjawy... Masakra. Obudziłam się w nocy i chciałam żeby mój wrócił do mnie do łóżka (śpi osobno bo ma gorączkę i gardło strasznie zawalone) bo bałam się usnąć.. Jakoś sie udało i dotrwałam do rana. Niedawno wstałam i ogarniam się i wychodzę na rzęski i do apteki... Po coś dla mojego zarazka i w sumie dla mnie może.. Może coś w aptece polecą, w końcu farmaceuta musi mieć wiedzę :) ale dziś mi się już pięknie sam kaszel urywa a nie zrobiłam nic [emoji14] samouleczanie

p19u3e3kegr20d7d.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3


Miłego dnia :)dobrze , że to takie krótko trwałe:)
 
Hej :) ja jutro na badania bo w niedziele mam kontrol i lekarza a muszę zrobić przeciwciała w 16 tyg czyli czas mam do środy
Łazienka wyjdzie pewnie świetnie :)

My łóżko do sypialni kupiliśmy duże ma. 200x200 bo u teściów mielismy taka kanapę wysuwaną strasznie nie wygodna musiałam rozciąga na spód kołdrę żeby wyrównać trochę i zawsze marzyłam o dużym łóżku, no i przy dwójce dzieci będzie mozna nawet pospać jak zostaną u nas :)
My łóżko 160x200 :) też marzymy o wygodnym dużym łóżku, też teraz śpimy na rozkładanym, i też kołdra na dole dla wyrównania.....
Ale.. Choć po przeprowadzce sypialnia będzie szersza i zmieściło by się w sumie szersze łóżko, to potem chcemy przenieść się do innego pokoju (węższy, na razie nie będzie urządzany, wstawię tam stare biurko, maszynę do szycia itd., ale potem, jak Kruszynka będzie na tyle duża, żeby mieć swój pokój, to sypialnia zostanie pokojem dla Kruszynki, a my się przeniesiemy z naszym łóżkiem)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Czyli razem się kłujęmy :)
Aga wyrzej się i niech Ci to przeziębienie przejdzie :)
Dzięki :)
Właśnie to próbuję zrobić - leżę zawinieta w kołdrę j koc, z przytulonym kotem ;) wstaje tylko do wc, po drodze wypija mały kubeczek wody z miodem i Wit. C, i znowu do łóżka - trochę już lepiej, przynajmniej jak leżę, ale jeszcze trochę się pewnie będę musiała kurować...

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Do góry