reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Marta97 masz pomidorka mam i ja hihi nie mogłam się oprzeć [emoji4][emoji4][emoji4]
1515093759-ed4d0d5147c7da05-aaaaaa.jpeg


w4sqgzu395zb6ngs.png
 
Podejrzewam, ze moglam schudnac przez pobyt w szpitalu. Ale pewnie nadrobie polegujac w domu ;) jutro mam nadzieję na badanie usg i ze chociaz na chwile zobacze Stasia. Wiem, ze sie skupia na tej mojej szyjce, ale moze jedno ujecie bedzie na Mlodego. Moge juz isc do domu...nic nie boli, skurczy nie mam. Jakos to moze bedzie ;)
 
Na pewno wiek ma znaczenie, bo im starsza matka tym wieksze ryzyko. Ja też nie mam takiego niskiego ryzyka jak Marika, a jak robiłam pierwsze prenatalne w grudniu to rocznikowo miałam 30 lat.
To wiekiem to sie akurat nie przejmuje, bo to ma najmniejsze znaczenie. Nie rozumiem w ogole po co to biora pod uwage.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
@Margana - ja pojutrze kończę 35 ;)

@marika - super! Ale kontroluj regularnie...

Jutro rano robię badania krwi, a potem na 7:30 wizyta... Boję się.... :(
A dzisiaj odebrałam paczkę z leginsami - faktycznie są super, dobrze, że wzięłam 36, bo miejsca mam jeszcze sporo (w sensie wszędzie, biodra itd, bo ze na brzuszek będzie miejsce to było wiadomo ;))
Dzięki za linka :)

0d1yrjjgtd95fou3.png
To ja 35 skonczylam we wrzesniu, to w sumie rocznikowo 36 juz [emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Podejrzewam, ze moglam schudnac przez pobyt w szpitalu. Ale pewnie nadrobie polegujac w domu ;) jutro mam nadzieję na badanie usg i ze chociaz na chwile zobacze Stasia. Wiem, ze sie skupia na tej mojej szyjce, ale moze jedno ujecie bedzie na Mlodego. Moge juz isc do domu...nic nie boli, skurczy nie mam. Jakos to moze bedzie ;)
Bedzie dobrze, tylko sie bardzo oszczedzaj. Jestes pod kontrola!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Do góry