reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Haha mi tez malo mowia. Lekarz powiedzial, ze niskie ryzyko [emoji5] I tego sie trzymam [emoji5]
Tylko teraz widze, ze Ty masz duzo mniejsze ryzyko z.downa niz ja [emoji53] Ale moze to ze wzgledu na wiek, co?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
myślę że wiek ma znaczenie , u mnie 25l jakoś pewnie obniża ryzyko :)
 
reklama
No mam nadzieje, ze to tylko wiek u mnie zawyza ten wynik. Ja 35l.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Na pewno wiek ma znaczenie, bo im starsza matka tym wieksze ryzyko. Ja też nie mam takiego niskiego ryzyka jak Marika, a jak robiłam pierwsze prenatalne w grudniu to rocznikowo miałam 30 lat.
 
reklama
@Margana - ja pojutrze kończę 35 ;)

@marika - super! Ale kontroluj regularnie...

Jutro rano robię badania krwi, a potem na 7:30 wizyta... Boję się.... :(
A dzisiaj odebrałam paczkę z leginsami - faktycznie są super, dobrze, że wzięłam 36, bo miejsca mam jeszcze sporo (w sensie wszędzie, biodra itd, bo ze na brzuszek będzie miejsce to było wiadomo ;))
Dzięki za linka :)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Do góry