reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Na która masz?? Ja na 15:20


16udyx8di9hvrs5t.png
Na 15 więc idziemy tak samo [emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
reklama
Dziewczyny wrzucam takie inf bo właśnie czytam poradnik żywienia dla ciężarnych z instytutu matki i dziecka odnośnie ryb bo była dyskusja

1. Dwa razy w tyg zastąp mięso rybami,( po Ok 100g z względu na zawartość metali ciężkich i dioksyn)staraj się piec dusić gotować na parze w piekarniku w folii
2. W pl najwiecej rtęci maja ryby:
Maślana, okoń, węgorz, dorsz i płoć a najmniej śledź mintaj i łosoś głównie norweski
Ryby jak najbardziej można jesc przez wzgląd na zawartość omega

Jak chcecie więcej to na googlach wpiszcie poradnik żywienia dla kobiet w ciazy - 1000 pierwszych dni dla zdrowia
Fajnie napisana książka rozwniez dla starających się


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Czesc Babeczki,

Powodzenia na dzisiejszych wizytach.
Ja wlasnie sie zbieram na dalsze przecenowe wyprzedaze, chociaz glowa mnie lekko pobolewa.
Odnosnie tego linku to w zyciu nie zaszczepilabym sie na "grype" czy jakakolwiek inna szczepionke, a juz w ogole w ciazy.
Wszedzie glosno o tym, co dzieje sie kiedy czlowiek sie nie zaszczepi. Nikt jednak nie pisze o ludziach, ktorych dotknely skutki uboczne ( jedna poznalam osobiscie - ogluchla po szczepionce na grype, druga zaszczepiona w ciazy urodzila dziecko z maloglowiem).
Kazdy ma swoj rozum . Ja trzymam sie z daleka od szczepionek.
Przeraza mnie tylko to, ze tak malo prawdy w tym wszystkim. Ze nikt nie docieka, nie zastawia sie, slepo ufa ulotkom I lekarskiej opinii...
Wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy, ze wszystko krazy wokol Pieniedzy.
Liczy sie kasa - nie zdrowie.
Nie musicie podzielac mojej opinii, z pewnoscia jest tu wiele osob, ktore ma inne zdanie ode mnie :blink::blink:
Milego dnia.
 
Ja siedzę w pracy a tak mi się nudzi ... już nie wiem co mam oglądać na necie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry