reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Czesc kobietki Lipcowe :-) przesylam duzo usmiechu konczac 7kroplkwke dzisiaj :-) dzis poranek intesywny, rano biegiem na badania na czczo a pozniej sniadanie w biegu, zeby zdazyc na kroplowki ;-) ledwo zyje,ale mowie do pielegniarek, ze moga ze mna robic wszystko byle tylko groszek mial sie dobrze [emoji1] [emoji1]

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • DSC_0711.JPG
    DSC_0711.JPG
    26,9 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Ja biorę Duphavit Pregna. Gin zachwalał, że to jakaś nowość i bardzo dobre. Na początku jak lekarz mi je zalecił to się zdziwiłam bo nigdy nie słyszałam o czymś takim i mam problem żeby je gdzieś kupić. Za pierwszym razem mi się udało od razu w pierwszej aptece za 35,50 zł a teraz szukałam i nigdzie nie było, więc musiałam zamówić, dziś odbieram ale cena już 44,90 zł za 30 sztuk. o_O
Ja za Femibion 1 płaciłam 29,9 za 30 szt ale za Femibion 2 też już widziałam cena koło 42 zł więc też nie mało, a też na 30 dni tylko

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mam pojęcia, moja lekarka mówiła żebym już zaczynała brać sam Prenatal Uno ale mam jeszcze 6 tabletek Folianu więc dobiorę na pewno do końca. A Tobie coś Twoja lekarka mówiła ile masz brać? Jakie wyszły Ci w ogóle mutacje? Mi MTHFR 677C-T heterozygota

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Mi taka sama jeśli chodzi o MTHFR, do tego PAI-1 4G homozygota, V leiden FV L 1691 G-A heterozygota

p19u3e3ksv91xyeu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Dziękuję dziewczyny za miłe przyjecie ;) :)

olaaa7 - mi również wieczorami bywa dziwnie ciężko na żołądku, głównie wieczorem pojawiają lub pojawiały się mdłości, jestem wzdęta, czuję taką niestrawność. Te objawy dyspeptyczne powinny minąć razem z pierwszym trymestrem więc już niedługo :) Chciałabym aby również z nimi minęła mi zgaga.

Staraliśmy się jakieś pół roku, a tak naprawdę, na poważnie jakieś 4 miesiące.

Nagini84 fajnie :D Ciekawe jak nasze 7 latki zareagują na dużo młodsze rodzeństwo, trochę się tego boję. Mój jest tak średnio nastawiony, długo przecież był jedynakiem.
 
Czesc kobietki Lipcowe :-) przesylam duzo usmiechu konczac 7kroplkwke dzisiaj :-) dzis poranek intesywny, rano biegiem na badania na czczo a pozniej sniadanie w biegu, zeby zdazyc na kroplowki ;-) ledwo zyje,ale mowie do pielegniarek, ze moga ze mna robic wszystko byle tylko groszek mial sie dobrze [emoji1] [emoji1]

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej to od rana w biegu :( najważniejsze, że z groszkiem w porządku :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc kobietki Lipcowe :-) przesylam duzo usmiechu konczac 7kroplkwke dzisiaj :-) dzis poranek intesywny, rano biegiem na badania na czczo a pozniej sniadanie w biegu, zeby zdazyc na kroplowki ;-) ledwo zyje,ale mowie do pielegniarek, ze moga ze mna robic wszystko byle tylko groszek mial sie dobrze [emoji1] [emoji1]

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj biedaku. A jak sie czujesz? Lepiej cos? To juz koniec kroplowek czy jeszcze?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Dziękuję dziewczyny za miłe przyjecie ;) :)

olaaa7 - mi również wieczorami bywa dziwnie ciężko na żołądku, głównie wieczorem pojawiają lub pojawiały się mdłości, jestem wzdęta, czuję taką niestrawność. Te objawy dyspeptyczne powinny minąć razem z pierwszym trymestrem więc już niedługo :) Chciałabym aby również z nimi minęła mi zgaga.

Staraliśmy się jakieś pół roku, a tak naprawdę, na poważnie jakieś 4 miesiące.

Nagini84 fajnie :D Ciekawe jak nasze 7 latki zareagują na dużo młodsze rodzeństwo, trochę się tego boję. Mój jest tak średnio nastawiony, długo przecież był jedynakiem.
Oj, niestety ze zgaga to bedzie tylko gorzej [emoji53] Chyba, ze przejdzie w II trym a potem wroci w III.
W pierwszej ciazy pojawila mi sie po polowie dopiero i z tygodnia na tydzien bylo coraz gorzej. Przez 2 ostatnie miesiace zyc mi nie dawala . Teraz mam problemy z zoladkiem i zgaga sie pojawila od poczatku, wiec nie chce myslec co bedzie dalej [emoji20]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Do góry