reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Mi sie wydaje, ze to nie ma az takiego znaczenia tydzien czy dwa.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Nie ma znaczenia, czy kupisz jeszcze raz 1 czy teraz już 2, tak twierdzi mój lekarz
 
reklama
Na USG jakoś to wszystko bylo bardziej wyraźne a Twoje jakieś takie wyraźniejsze te USG mam nadzieję że na prawde wszystko ok że lekarka nieukryla niczego przede mną:/
Ja nagrałam film telefonem (całe usg ) i oprócz tego mam zdjęcia i na filmie widać wszystko lepiej bo wiadomo, że jak się rusza to raz nóżki widać innym razem nie itp więc ba zdjęciu wszystkiego może być nie widać a na filmie super [emoji16] dlatego Wam polecalam

ckaidqk3209a60dl.png


f2w3rjjgff3k7jur.png
 
Mój siostrzeniec ma na imię Maksymilian i bardzo lubi swoje imię :) w dorosłym życiu nie podpisujemy się często a w życiu codziennym przedstawia się Maks... My mówimy Maks lub jak był mały Maksiu, Maksik... Krótko :) My dla chłopca mamy wybrane Filip a dla dziewczynki Emilka lub Laura :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
Bezproblemowo. Szybko nauczyl sie je pisac.
Szymusie sa kochane. Nie zmienilabym tego imienia na zadne inne :-)
To fajnie, bo to moj faworyt [emoji5] Chociaz cale zycie mialam przeczucie, ze jak bede miala dwoje dzieci to beda dwie corki[emoji6] No nic, za jakis czas sie okaze [emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Do góry