reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

O...mi od poczatku pierwszej ciazy Szymon [emoji5]

Ja mam Szymona i Mikolaja,a kolezanka Maksia,ale wedlug mnie to tragedia dla dziecka jak ma pisac wlasne imie (widze po szkole jak chlopcy musza sie ciagle podpisywac pod wszystkim).

Trzecie dziecko jesli bedzie to dziewczynka to Laura, jesli chlopiec to chodzi za mna Jan ( mojego Meza ojca imie). Z imionami meskimi zawsze nam o wiele trudniej. Poczekamy do polowkowych i wtedy bedziemy sie glebiej zastanawiac.

JustMe55 - ojejciu, wspolczuje. Mam nadzieje,ze to nic powaznego....

LipcowaMamusia - ja na gary patrzec nie moge,a u Ciebie swiateczna produkcja pelna para. Jestem pelna podziwu!
 
reklama
Jak zwykle muszę sobie coś wymyślić żeby myśleć i analizowac[emoji58] [emoji58] [emoji58] nie no ja jestem chyba na prawdę stuknieta:D

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzidziuś ruchliwy więc jest na pewno dobrze a wszelkie pomiary zrobią na prenatalnych :)

p19u3e3k4pwu9alb.png

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
U mnie rodzinie jest tak zwyczaj, że daje się drugie imię po zmarłych dziadkach itp.
a tak to mamy pełną dowolność ;) Mama moja ma tak samo na imię jak jej mama, a moja babcia. Dziadek taką miał fantazję przy rejestracji ;)
To ja sie przy wymyslaniu imienia dla córki, śmiałam, że damy Basia po mnie, to mąż by był chętny :) u nas również drugie imiona po dziadkach sie daje.
 
Ja mam Szymona i Mikolaja,a kolezanka Maksia,ale wedlug mnie to tragedia dla dziecka jak ma pisac wlasne imie (widze po szkole jak chlopcy musza sie ciagle podpisywac pod wszystkim).

Trzecie dziecko jesli bedzie to dziewczynka to Laura, jesli chlopiec to chodzi za mna Jan ( mojego Meza ojca imie). Z imionami meskimi zawsze nam o wiele trudniej. Poczekamy do polowkowych i wtedy bedziemy sie glebiej zastanawiac.

JustMe55 - ojejciu, wspolczuje. Mam nadzieje,ze to nic powaznego....

LipcowaMamusia - ja na gary patrzec nie moge,a u Ciebie swiateczna produkcja pelna para. Jestem pelna podziwu!
O widzisz, o tym nie pomyslalam, ze moze byc problem z podpisywaniem. Corka ma 6 lat i od poczatku nie miala problemu, najpierw bylo Nati, a potem juz Natalka[emoji5] Szymek faktycznie moze miec problem [emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
O widzisz, o tym nie pomyslalam, ze moze byc problem z podpisywaniem. Corka ma 6 lat i od poczatku nie miala problemu, najpierw bylo Nati, a potem juz Natalka[emoji5] Szymek faktycznie moze miec problem [emoji6]

Nie, nie. Wlasnie chlopcy nie maja wiekszego problemu , ale Maksymilian pewnie bedzie mial (znajomej kolezanki Synek - dodatkowo ma dlugie nazwisko).
My nie dajemy drugich imion ( wedlug mnie niepotrzebne), z reszta za granica rzadko praktykowane.
 
reklama
Nie, nie. Wlasnie chlopcy nie maja wiekszego problemu , ale Maksymilian pewnie bedzie mial (znajomej kolezanki Synek - dodatkowo ma dlugie nazwisko).
My nie dajemy drugich imion ( wedlug mnie niepotrzebne), z reszta za granica rzadko praktykowane.
A...czyli Szymek nie ma problemu? To zle zrozumialam[emoji6] Myslalam, ze moze byc problem z tym "sz"[emoji6]
Alw Maksymilian to faktycznie problem.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Do góry