reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

To tak jak u mnie teraz skończyłam macierzyński i zaplanowaliśmy drugie więc u nas różnica 2 lat będzie [emoji4]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
według mnie jeśli nie zdecydujesz się odrazu to później ciężko jak masz już odchowane, bez pieluch i nocnego wstawania to przez myśl ciężko przechodzi powrót do tego po kilku latach :) a tak to z rytmu nie wyjdziesz ;)
 
reklama
Powiedziałam dziś w pracy szefowej, że jestem w ciąży i że chcę trochę zwolnić. Celowo nie idę na L4, mam odpowiedzialną robotę i wiem, że jak mnie nie będzie, to nie będzie też roboty dla innych. Będę póki co i w miarę możliwości pracować z domu a w firmie pojawiać się, jak będzie trzeba. Czyli nie będę musiała wstawać po 6.
 
Ooo matko nie nadrobię choć próbowałam... wyjechałam do rodziców na parę dni żeby się mogli wnuczką nacieszyć i nie mam czasu zajrzeć na forum.

U mnie wciąż bezobjawowa ciąża, tak jak za 1 razem, więc nie mam na co narzekać. Ściskam wszystkie które męczą nudności czy wymioty. 2 trymestr już nie długo...

Odezwę się pewnie znów jak wrócę do siebie.



Napisane na SM-T813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedziałam dziś w pracy szefowej, że jestem w ciąży i że chcę trochę zwolnić. Celowo nie idę na L4, mam odpowiedzialną robotę i wiem, że jak mnie nie będzie, to nie będzie też roboty dla innych. Będę póki co i w miarę możliwości pracować z domu a w firmie pojawiać się, jak będzie trzeba. Czyli nie będę musiała wstawać po 6.
O to fajnie, ze udalo sie wszystko zalatwic po Twojej mysli [emoji5]

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Jak myślicie kiedy powiedzieć szefowi o ciąży - mam umowę o pracę na czas określony do 31.12.2017, kolejna umowa o pracę będzie od 01.01.2018 na 18 miesięcy (taka polityka firmy). Nie planuję iść już na L4, chciałabym popracować jeśli wszystko będzie w porządku conajmniej do końca marca. Może któraś z Was dziewczyny jest bardziej zorientowana w prawie pracy niż ja [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry