reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja już po wizycie serduszko bije[emoji173] wszystko ok.[emoji2]
Oooo no to super [emoji173]

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
reklama
Ja też dziś miałam wizytę. Pierwszą, a jestem w 10 tygodniu. : ( Trochę jest to męczące, że tutaj ( w Holandii) tych wizyt tak mało i badań też mniej. Zazdroszę wam, że tak sobie oglądacie Wasze kropeczki, ja będę miała okazję chyba tylko 3 razy zobaczyć. Ale miałam dłuugi wywiad i dowiedziałam się wielu rzeczy i trochę się uspokoiłam, bo położna przesympatyczna i kompetentna.
 
Ryzyko poronienia. Dzisiaj plamienia były brązowe. Serce jest, lekarz mówil że trzeba ratować bo zagrożenie jest. Na razie sygnały. I muszę leżeć. Dam znać pewnie jak wyjdę ze szpitala. Do usłyszenia i módlcie się za nas proszę
 
Ja też dziś miałam wizytę. Pierwszą, a jestem w 10 tygodniu. : ( Trochę jest to męczące, że tutaj ( w Holandii) tych wizyt tak mało i badań też mniej. Zazdroszę wam, że tak sobie oglądacie Wasze kropeczki, ja będę miała okazję chyba tylko 3 razy zobaczyć. Ale miałam dłuugi wywiad i dowiedziałam się wielu rzeczy i trochę się uspokoiłam, bo położna przesympatyczna i kompetentna.
A jakieś usg mialas robione?

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
Ryzyko poronienia. Dzisiaj plamienia były brązowe. Serce jest, lekarz mówil że trzeba ratować bo zagrożenie jest. Na razie sygnały. I muszę leżeć. Dam znać pewnie jak wyjdę ze szpitala. Do usłyszenia i módlcie się za nas proszę
Tym bardziej trzymaj się tam jakoś kochana :* trzymam kciuki razem z moją borówką :*

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
Ryzyko poronienia. Dzisiaj plamienia były brązowe. Serce jest, lekarz mówil że trzeba ratować bo zagrożenie jest. Na razie sygnały. I muszę leżeć. Dam znać pewnie jak wyjdę ze szpitala. Do usłyszenia i módlcie się za nas proszę
Kochana pomodle się dziś za Was! Będzie dobrze trzymam mocno kciuki polezysz odpoczniesz i będzie dobrze :* trzymaj się!
 
Jeszcze nie miałam usg, dopiero za 2 dni. Nie miałam jeszcze żadnych badań, dopiero teraz badanie krwi i USG. Tutaj jest całkiem inna opieka medyczna w czasie ciąży... Ale jak pójdę na USG za 2 dni to napewno już zobaczę kropka :)
Juz na pewno miniaturke czlowieczka zobaczysz skoro to 10tc. Ja w 10tygodniu ide na wizyte a konkretniej 10+1 to licze ze juz bedzie szlo odroznic glowke od rączek

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
reklama
Do góry