reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ale się rozpisałyście dziewczyny
Jak widać u wszystkich na wizytach widać pęcherzyki. Ja byłam na wizycie 4 tc+6 I też był pęcherzyk. U mnie kolejna wizyta 27.11 jeśli nic się po drodze nie wydarzy. Staram się myśleć pozytywnie choć w moim przypadku o to ciężko (5 ciąża a dziecko jedno).
Co do farbowania wlosow: tylko farba bez amoniaku.

Bedzie dobrze tym razem , tylko mysli pozytywnie!![emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji5] Chcialabym nieśmiało do Was dołączyć. Wczoraj @ nie przyszła, a dziś test pozytywny. Mam już 6-letnią córkę, a w sierpniu poroniłam w 5/6tc. Dlatego bardzo się boję zeby sie sytuacja nie powtórzyła. Zrobilam dziś betę i progesteron, czekam na wyniki, a w poniedziałek będę dzwonić do lekarza.
Mam nadzieję, że tym razem dotrwam z Wami do końca, tak jak i Wy wszystkie! Pozdrawiam ciepło

Witaj , myslimy tylko pozytywnie!! Bedziemy razem wszystkie ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, że w tak wczesnej ciąży widać tylko pęcherzyk, lecz mi lekarka mówiła, że to też nam już wiele mówi, wielkość tego pęcherzyka itp, dzięki temu u mnie lekarka mogła wykluczyć ciążę pozamaciczną i, że wszystko prawidłowo się przygotowało w organizmie jak na ten tydzień ciąży itp, więc ja osobiście nie chciałabym czekać np do 8 tygodnia ciąży.
 
Dziewczyny... Może założymy nowy wątek i napiszemy coś o sobie? Jak mamy na imię? Ile mamy lat? Dzieci? Itp... co Wy na to?

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]
 
Wiem, że w tak wczesnej ciąży widać tylko pęcherzyk, lecz mi lekarka mówiła, że to też nam już wiele mówi, wielkość tego pęcherzyka itp, dzięki temu u mnie lekarka mogła wykluczyć ciążę pozamaciczną i, że wszystko prawidłowo się przygotowało w organizmie jak na ten tydzień ciąży itp, więc ja osobiście nie chciałabym czekać np do 8 tygodnia ciąży.

Nie no oczywiscie nie mowila mi moja ze jest zle , nawet mowila ze na ten etap ciazy jest ok wszustko tylko ze ja poki serca nie zobacze to boje Sue ;).... za wczesnie poszlam...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jednak za bardzo cenię prywatność żeby na FB się ujawniać a zresztą chyba za wcześnie na to bo raz mało się znamy i niewiadomo kto kim jest a po drugie jeszcze wiele dziewczyn dojdzie bądź odejdzie[emoji6][emoji6]

życie cudem jest[emoji1]
 
Do góry