reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Hejo. Mam wieści. Termin mi wyszedl na 27 czerwca ale znów pewnie przenosze . Uslyszalam dzis serduszko. Jest malutka fasolka. Trzymam kciuki za wasze wizyty[emoji8]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie no... luźna propozycja. Jestem na fb na podobnej gr z poprzedniej ciąży. I super jest.

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]
 
Jeśli da się zamknięty to jak najbardziej [emoji16]
Zawsze możemy grupę na fb założyć. Tajną ;)

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]

No bo Tak se mysle foto tu nie mozna , za bardzo duzo tez pisac nie mozna;)), tutaj ...niewiem czy wszystkie lipcowe maja fb... no jestem tez za


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
MartAo gratulacje za serduszko <3

Co do wątku... tutaj możemy zrobić osobny... na facebooku też jesteśmy z poprzedniej ciąży ale założyłyśmy jak już pisałyśmy całą ciążę ze sobą. Poznałyśmy się przez te 9 miesięcy i spokojnie wtedy założyłyśmy tajną grupę :) Ale tutaj osobny wątek żeby powiedzieć pare słów o sobie jak najbardziej ! :)
 
W ogóle coś mnie rozkłada... Gardło boli, mięśnie... ehh

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]

Ja tak mialam 2 tyg temu , nie przejmuj Sue to wzrost progesteronu naszego ;)czujemy Sie jak chore a to ciaza[emoji173]️[emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W ogóle coś mnie rozkłada... Gardło boli, mięśnie... ehh

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]

Ma gardelko czosnek popij herbata z cytryny plus miod ( gardlo to nie raczej wina progesteronu [emoji2]) wygrzej Sie w lozku


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I gardło boli? I mięśnie?

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]

Kosci mnie bolaly jak grypa a zauwaz rano wstajesz to czujesz Sie rozpalona jakby goraczka Po godz dwoch mija.... to wszystko hormony ;))
Gardlo to inna sprawa....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry