reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

W końcu mam konkretny termin usg czyli 21 października trochę czasu jeszcze nie wiem jak to wytrzymam ale może i lepiej bo to juz będzie 7 tydzień i 4 dzień wiec mam nadzieje ze będzie widać piękne serduszko i Wam wszystkim tego samego życzę :* :)
 
reklama
A co do objawów to tez normalnie się raczej czuje jak szybciej się rusze to zaboli brzuch tak to spokój piersi wrażliwe przy dotyku i jak wstanę rano i nie zjem śniadania to troszkę mnie mdli a i szybciutko zasypiam :D
 
Kochane, farbujecie włosy w ciąży? Jeszcze zanim się dowiedziałam, o ciąży byłam już zapisana na przyszły wtorek na koloryzacje. Mogę?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje piersi za nim zaszlam w pierwszą ciąże zawsze dawały znać o sobie tydzień przed okresem, w ciąży też pobolewały. Po porodzie okazało się, że mam płaskie sutki i położne mi je "zgwałciły" uciętymi strzykawkami, za wszelką cenę chciały uzyskać mleko dla malucha. Zwijałam się z bólu, po powrocie do domu starałam radzić sobie laktatorem, później miałam nawał i kolejny płacz. Bardzo źle wspominam swoją mleczna drogę. Od tamtego momentu moje piersi są bo są. Sutki nie reagują na dotyk, a piersi przestały boleć... W tej ciąży na kilka tygodni przed porodem chce chodzić do poradni laktacyjnej, mam nadzieję, że tam mnie jakoś przygotują, bo żadne osłonki, muszle i nakładki nie dawały rady.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej chcialabym sie dolaczyc do lipcowek. Termin wedlug kalkulatora wypada na 2 lipca.....ale roznie to moze byc. Pewnie bedzie czerwiec, wczesniejsze porody rozwiaztwane w 33tyg 37 i 38. Zobaczymy jak bedzie tym razem. Wizyta na 16.11 i wtedy dowiem sie czy wszystko ok.
 
Ja w poprzedniej ciąży normalnie farbowalam włosy. A co do karmienia piersią to też miałam takie przeboje z córką, że szkoda gadać, w końcu wylądowałam w szpitalu z zapaleniem piersi i z gorączką 41 stopni, no niestety często karmienie piersią to nie jest żadna przyjemność.
 
Hej, też do was dołączam.
Termin na 8 lipca :) w poniedziałek byłam u ginekologa po l4 ponieważ w pracy mam szkodliwe warunki. Pierwsze badania krwi i moczu zrobione :) w przyszły poniedziałek wizyta z badaniem usg :) oby wysztko było dobrze.
 
reklama
Do góry