reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja juz po wizycie, usg mam wyznaczone na 11 grudnia, dziś tylko dostałam kartę ciąży i skierowanie na badania. Trzeba czekać ponad miesiąc
Czyli usg w którym tygodniu będziesz miała? Myślałam, że usg robią na pierwszej wizycie od razu, żeby sprawdzić czy w ogóle jest ok.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny bylam dzis robic bete i wyszla ponad 1500 to chyba dobrze jak na poczatek 5 tyg jak myslicie? wizyte mam we wtorek bo kilka dni temu bylam ale nie bylo jeszcze nic widac... najbardziej mnie niepokoi bol plecow... myslicie ze to moze miec zwiazek z ciaza? tez tak macie?
 
hej dziewczyny bylam dzis robic bete i wyszla ponad 1500 to chyba dobrze jak na poczatek 5 tyg jak myslicie? wizyte mam we wtorek bo kilka dni temu bylam ale nie bylo jeszcze nic widac... najbardziej mnie niepokoi bol plecow... myslicie ze to moze miec zwiazek z ciaza? tez tak macie?
1500 to bardziej już 6 tydzień chyba, tak mi się wydaje. Ja nie mam żadnych objawów, wg ostatniej @ to teraz jestem w 4 tygodniu i 4 dniu.
 
1500 to bardziej już 6 tydzień chyba, tak mi się wydaje. Ja nie mam żadnych objawów, wg ostatniej @ to teraz jestem w 4 tygodniu i 4 dniu.
to fajnie ze bez objawow mi dzis jakos nie wchodzi nic do jedzenia co do tej pory nie mialam z tym problemu i wszystko byloby.super gdyby nie te bole w krzyzu ale dopiero we wtorek zapytam lekarza a do tego czasu oszaleje z tej niewiedzy :)
 
to fajnie ze bez objawow mi dzis jakos nie wchodzi nic do jedzenia co do tej pory nie mialam z tym problemu i wszystko byloby.super gdyby nie te bole w krzyzu ale dopiero we wtorek zapytam lekarza a do tego czasu oszaleje z tej niewiedzy :)
Ja też czuję, że muszę jeść mniejsze porcje bo czuje się okropnie pełna i dziś mam jakby wzdenty brzuch.
 
Uważam, że jeśli to bóle w dolnej części kręgosłupa, krzyżowej... To całkiem normalne. Macica się rozciągać zaczęła.

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]
no wlasnie boli mnie w krzyzu niby to moja druga ciaza ale z pierwszej nie przypominam sobie zeby.mnie.cos bolalo w sumie to juz 8 lat minelo. ale troszke sie uspokoilam do wtorku wytrzymam :) dzieki bo podobno stres nam nie wskazany teraz :)
 
reklama
Do góry