reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Tak na NFZ ale podobno nie ma sensu robić wcześniej, bo nie usłyszę bicia serduszka teraz i będę rozczarowana tymbardziej, że juz bylam w szpitalu z powodu bólu brzucha i miałam robione usg i był tylko pecherzyk 4mm tydzień temu około.
 
Ale na tej pierwszej wizycie miałaś robione jakieś badania? Teraz się tak zastanawiam, bo ja idę na wizytę 16go i to będzie 6 tydzień i 4 dzień i liczyłam, że będę miała usg lub jakieś inne badanie potwierdzające ciążę.
 
hej dziewczyny bylam dzis robic bete i wyszla ponad 1500 to chyba dobrze jak na poczatek 5 tyg jak myslicie? wizyte mam we wtorek bo kilka dni temu bylam ale nie bylo jeszcze nic widac... najbardziej mnie niepokoi bol plecow... myslicie ze to moze miec zwiazek z ciaza? tez tak macie?

Ja zrobiłam przedwczoraj bete i wyszło ponad 13 tysięcy... To był 5 tydzień i 3 dzień
 
Ja na razie senność czuję, ból piersi i swędzenie. W pierwszej ciąży wymiotowałam od ok 6/7tc do 17tc. Mdłości całodniowe były, wymioty po kilka razy dziennie. Wczoraj wspominałiśmy z mężem, że wciskał we mnie cokolwiek do jedzenia, żebym miała czym wymiotować hehe. 8.5kg było mnie mniej. Obym teraz tak nie miała!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja bol piersi nie czuje bo karmie starszaka mojego 7 mscy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oczywiście daj znać, będę czekać :)

No wiec to 5 Tydz 5 dzuen nie ma jezxxe serduszka bo to 3 tyg Po zaplodnieniu
Nast Usg za dwa tyg to bedzie wiadomo czy zycie .... stresssssssss
1509630818-c9b14c582fcac5c4-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wiec to 5 Tydz 5 dzuen nie ma jezxxe serduszka bo to 3 tyg Po zaplodnieniu
Nast Usg za dwa tyg to bedzie wiadomo czy zycie .... stresssssssss
1509630818-c9b14c582fcac5c4-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super :* na pewno wszystko będzie dobrze :)
Dziewczyny a w jakim czasie od owulacji następuję zapłodnienie?
 
reklama
Olaaa7 ok 6-12 dnia po owulacji następuje zagnieżdżenie zarodka. Zapłodnienie może nastąpić nawet w dzień owulacji ale zapłodnienia komórka potrzebuje czasu na podróż do macicy.

Peugotka gratuluje wszytko. U mnie w 4+5 też był tylko pęcherzyk jednak lekarz uspokaja że to bardzo wcześnie na cokolwiek innego.

Co do umowy o pracę. Jeśli wygasa podczas macierzyńskiego to albo zostanie przedłużona do końca macierzyńskiego albo wygaśnie wraz z upływem jej terminu ( to zależy od pracodawcy) i macierzyński będzie opłacał zus.

U mnie dziś gorszy dzień. Mdłości z rana po użyciu własnych ukochanych perfum, ból głowy i toaleta co 5 minut
 
Do góry