reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja juz po wizycie, usg mam wyznaczone na 11 grudnia, dziś tylko dostałam kartę ciąży i skierowanie na badania. Trzeba czekać ponad miesiąc
Czyli usg w którym tygodniu będziesz miała? Myślałam, że usg robią na pierwszej wizycie od razu, żeby sprawdzić czy w ogóle jest ok.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny bylam dzis robic bete i wyszla ponad 1500 to chyba dobrze jak na poczatek 5 tyg jak myslicie? wizyte mam we wtorek bo kilka dni temu bylam ale nie bylo jeszcze nic widac... najbardziej mnie niepokoi bol plecow... myslicie ze to moze miec zwiazek z ciaza? tez tak macie?
 
hej dziewczyny bylam dzis robic bete i wyszla ponad 1500 to chyba dobrze jak na poczatek 5 tyg jak myslicie? wizyte mam we wtorek bo kilka dni temu bylam ale nie bylo jeszcze nic widac... najbardziej mnie niepokoi bol plecow... myslicie ze to moze miec zwiazek z ciaza? tez tak macie?
1500 to bardziej już 6 tydzień chyba, tak mi się wydaje. Ja nie mam żadnych objawów, wg ostatniej @ to teraz jestem w 4 tygodniu i 4 dniu.
 
1500 to bardziej już 6 tydzień chyba, tak mi się wydaje. Ja nie mam żadnych objawów, wg ostatniej @ to teraz jestem w 4 tygodniu i 4 dniu.
to fajnie ze bez objawow mi dzis jakos nie wchodzi nic do jedzenia co do tej pory nie mialam z tym problemu i wszystko byloby.super gdyby nie te bole w krzyzu ale dopiero we wtorek zapytam lekarza a do tego czasu oszaleje z tej niewiedzy :)
 
to fajnie ze bez objawow mi dzis jakos nie wchodzi nic do jedzenia co do tej pory nie mialam z tym problemu i wszystko byloby.super gdyby nie te bole w krzyzu ale dopiero we wtorek zapytam lekarza a do tego czasu oszaleje z tej niewiedzy :)
Ja też czuję, że muszę jeść mniejsze porcje bo czuje się okropnie pełna i dziś mam jakby wzdenty brzuch.
 
Uważam, że jeśli to bóle w dolnej części kręgosłupa, krzyżowej... To całkiem normalne. Macica się rozciągać zaczęła.

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]
no wlasnie boli mnie w krzyzu niby to moja druga ciaza ale z pierwszej nie przypominam sobie zeby.mnie.cos bolalo w sumie to juz 8 lat minelo. ale troszke sie uspokoilam do wtorku wytrzymam :) dzieki bo podobno stres nam nie wskazany teraz :)
 
reklama
Do góry