reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nie, wszystko było ok gdybym miała wybierać to tym razem znowu postawilabym na spirale... ważne tylko z jakiego jest materiału moja była platynowa, miedziane lubią robić problemy
Ah, no widzisz czyli to nie dla mnie, bo ja akurat mam problematyczną cerę i na tabletkach jest super. Czyli muszę wrócić do tabletek.
 
reklama
Dla każdego co innego ważne żebyś Ty byla usatysfakcjonowana :) 2 lata z tabletkami nie powinno aż tak wpłynąć na gospodarkę hormonalną
Oj to Ja już na tabletkach jestem 14lat z dwoma przerwami na ciążę. Więcej dzieci nie planuje, dlatego myślałam o spirali. Ale nie dam sobie rady z cera bez hormonow[emoji53]
 
Oj to Ja już na tabletkach jestem 14lat z dwoma przerwami na ciążę. Więcej dzieci nie planuje, dlatego myślałam o spirali. Ale nie dam sobie rady z cera bez hormonow[emoji53]
Zagłębialas się w temat z Twoją cerą? Ja kilka lat miałam problem z trądzikiem wychodziło mi co jakiś czas bolesne krosty okropne, ale kulminacje miałam po pół roku mieszkania w dużej wilgoci przeprowadziliśmy się i to bylo mieszkanie czasowe Ale miało straszny wpływ na moja cerę doszło do takiego stopnia że lekarz w święta wielkanocne wystawil mi skierowanie do szpitala. Po pół roku leczenia u lekarza domowego dostałam skierowanie do dermatologa A on mi przepisal kurację która trwała rok to była isotretoina i pomogło pozbylam się trądziku można powtórzyć kurację jeszcze raz w razie potrzeby ale póki co tylko czasami wyskoczy mi jakiś mały i ginie po dwóch dniach. Ogólnie jak już nie zamierzasz mieć dzieci to tym bardziej może warto zapytać lekarza o coś takiego? No chyba że już jesteś po pełnej diagnozie i jedną możliwością są hormony no to już nie wchodzę w kompetencje lekarza :)
 
Tak, właśnie o tej myślałam. Ale te hormony działają miejscowi, a nie na cały organizm. Cery niestety nie poprawia.
No dokładnie ten hormon działa w macicy...właśnie o to chodzi w spirali by miała jak najmniejszy wpływ ogolnie na organizm przy zachowaniu na jak najwyższym poziomie ochrone przed zajściem w ciążę.
 
Ktoras z was karmi mm? Jak jest na puszce napisane, że w 4 miesiącu dawać pircje 150ml to mam tyle dawać jak już mamy skonczone 3 mce? Mam wrażenie, że mała chce więcej. Dostaje ciągle 120ml ale ja też ja wczesniej karmie piersią, więc mojego mleka też trochę zje. Jakaś ma manie ssania a smoczka nie ogarnia. Nie chciałabym tak ladowac tego mleka więcej niż trzeba i nie wiem co robić
 
reklama
Ktoras z was karmi mm? Jak jest na puszce napisane, że w 4 miesiącu dawać pircje 150ml to mam tyle dawać jak już mamy skonczone 3 mce? Mam wrażenie, że mała chce więcej. Dostaje ciągle 120ml ale ja też ja wczesniej karmie piersią, więc mojego mleka też trochę zje. Jakaś ma manie ssania a smoczka nie ogarnia. Nie chciałabym tak ladowac tego mleka więcej niż trzeba i nie wiem co robić

Każde dziecko ma inne potrzeby jeżeli chce więcej zrob jej 150 ml i zobacz czy wypije całe jak tak to jej tak rob
 
Do góry