reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny, jakie macie sposoby na powstrzymanie ulewania malucha? Kurczę mój Mikołaj tak często ulewa, że dzisiaj się aż zakrztusił, ze oddechu złapać nie mógł. Po każdym karmieniu trzymam go z 20 min w pionie, żeby się nie ulało, ale czasami i to nie pomaga bo jak tylko go odłoże to już ulewa :(
 
reklama
Cześć dziewczyny, jakie macie sposoby na powstrzymanie ulewania malucha? Kurczę mój Mikołaj tak często ulewa, że dzisiaj się aż zakrztusił, ze oddechu złapać nie mógł. Po każdym karmieniu trzymam go z 20 min w pionie, żeby się nie ulało, ale czasami i to nie pomaga bo jak tylko go odłoże to już ulewa :([/QU
Ja mam taką poduszkę klin ale i ona czasami nie pomaga. Moja Mała też nie zawsze odbija..A czasami jak ją biorę do odbicia na ramię to zanim zdążę ja podnieśc to zwymiotuje aż jej nosem wychodzi. Jak Mała zawsze kładę na boczku na tym klinie i pilnuje bo już kilka razy mi się zakrztusila. Sama nie wiem czy jest jakiś skuteczny sposób na ulewanie. To przypadłość która z wiekiem mija i chyba trzeba to po prostu przetrwać.
 
Ja po cesarce i tydzień po miałam już wagę z przed ciąży. Brzuszek na początku też był, ale teraz prawie 5 tygodni od cesarki jest płaski jak przed ciążą. U każdego to jest inaczej;-)
Ja przybrałam w ciąży 20 kg. po cc po tygodniu 10 kg na minusie. Teraz po 5 tygodniach zostało 5 kg ale wage w sumie mam w normie, po prostu przed ciąża byłam szczupła. Mieszczę się we wszystkie swoje spodnie sprzed ciazy rozmiar 36. Tydzień temu weszłam w 34 ale nie do końca mogłam się dopiąć [emoji23] brzuch już mam prawie okej, zostało trochę w udach [emoji6][emoji108]zdjęcie sprzed ciąży[emoji6]
IMG_20180826_182939.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180826_182939.jpg
    IMG_20180826_182939.jpg
    48,1 KB · Wyświetleń: 368
O kurczę, też mam klinek ale też nie pomaga u mnie, u mnie z odbijaniem to samo, czasami jak go podnoszę to nie uleje ale beknąć też nie chce i jak tylko odłożę to zaraz znowu ulewanie ;/ No nic trzeba będzie to jakoś przetrwać.
 
a jest może jakaś mama z Warszawy z Woli? Bemowa?
Nie mam z kim chodzić na spacerki jak mąż jest w pracy :p
Tak, tak. Ja bardzo chetnie :)


Maly spi - jest sukces. Rano 1:40, pozniej 3h bez przerwy w Tuliku. I niedawno zrobilam taki test: nakarmilam go, najadl sie w 10 minut i znow ziewanie. Probowalam troche rozbudzic, ale ziewanie na calego i klejace sie oczka, stwierdzilam nie bede walczyc z natura :) ale tym razem nie wkladalam w Tulika. Przytulilam, tak lezelismy i zaczal przysypiac. Po kilku minutach jak zwykle pobudka. zlapalam go reka za lapki, tak delikatnie przyciskajac do cialka zeby niezbyt latwo mogl nimi ruszyc i zadzialalo! Spal tak godzine! Moze przypadek, ale wydaje mi sie ze to to.
Warszawskie lipcówki! Co do spotkania to mi i poniedziałek i wtorek pasuje :) No i oczywiscie przybędę ! :D
Ja również jestem chętna :)
A miałyśmy sie odchudzac.... :D
Ciacho/ obiad...? :)
@Nonkatoja

Dziewczyny, proponuję Charlottę na placu Grzybowskim jutro o 13. Chyba, że macie lepszy pomysł, dawajcie znać.
 
Ja po cesarce i tydzień po miałam już wagę z przed ciąży. Brzuszek na początku też był, ale teraz prawie 5 tygodni od cesarki jest płaski jak przed ciążą. U każdego to jest inaczej;-)
To prawda, może gdybym w pierwszej ciąży tyle nie utyla brzuch nie byłby taki duży to może szybciej by teraz schodzilo... Ale nie to najważniejsze mam fajne cudo przy cysiu właśnie :)
 
Pierwszy poród naturalny czy oba cc? Z jakiego powodu?, [emoji6]
Malina pierwszego syna zaczęłam rodzić sn Ale po kilkunastu godzinach skurcze zaczęły być coraz słabsze i akcja zaczęła się przedłużać lekarz wymyślił cięcie Nikos 3.06.2010 4.090kg A położne zafundowały mi taka traumę że o porodzie snilam nocami Ale to długi temat ciężko było A strach przed sn był ogromny i teraz była cc na życzenie Michaś 12.07.2018 3.860kg :) jednak drugą cc zniosłam duuuzo gorzej nie wiem może dlatego że poprzednio byłam wykończona porodem i już było mi wszystko jedno co mi robia
 
no patrz ... kto chce nie ma kto nie chce dostaje ... bez sensu !

Popieram, zupełnie bez sensu..! Powinien być jakiś wybór preferowanej opcji [emoji12]

Co do skory na głowie ja po kąpieli szczotkuje a raczej masuje mu skore główki taka szczotka dla dzieci z naturalnego włosia i zauważyłam ze 0wydrapuje” mu sporo suchej skory, która pewnie bez tego mogłaby zamienić się w ciemieniuche, wiec polecam.
 
reklama
Do góry