reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Aż tak??? Nic się nie rozwinęło??

Najlepiej zgłoś się jak będzie 7 dni po terminie wtedy już musza robić tak żeby wywołać
Współczuje ci u was ten szpital jakiś dziwny
Nie masz gdzieś indziej szpitala nawet dalej w innym mieście ?
Jejciu umrę głową napieprza od 3h okłady robie do tego te skurcze masakra juz taka wykończona [emoji22]
 
reklama
Mnie wlasnie wczoraj glowa bolala[emoji6]
Mnie wieczorem dreszcze jakby na przeziębienie łapało ból potworny wszystko boli wzięłam apap w szpitalu o 4 rano to samo polozna mówi ze to nie przeziębienie dala mi paracetamol w kroplowce i od 13 męczyłam się znowu z bolem głowy skurczami dreszczami wzięłam apap ale mam nadzieje ze juz nie wrócą bóle bo nie dam rady jestem wykonczona obolała w razie porodu to pojadę zajechana [emoji17]
 
Mnie wieczorem dreszcze jakby na przeziębienie łapało ból potworny wszystko boli wzięłam apap w szpitalu o 4 rano to samo polozna mówi ze to nie przeziębienie dala mi paracetamol w kroplowce i od 13 męczyłam się znowu z bolem głowy skurczami dreszczami wzięłam apap ale mam nadzieje ze juz nie wrócą bóle bo nie dam rady jestem wykonczona obolała w razie porodu to pojadę zajechana [emoji17]
Oj kochana wspolczuje. Zycze Ci zeby Cie juz zlapalo konkretnie!
 
Dawno mnie nie było!

U mnie już "po". Wojciech urodził się 9 lipca. 3070g 55cm. Skończyło się cesarką planowaną i nie żałuję bo w czwartek śmigałam już jak rakieta :)
Ale oczywiście mam ogromny problem z karmieniem... taki, że nie karmię piersią. Odciągam ile mam ale muszę dokarmiać mm. Zjadają mnie wyrzuty sumienia, jak patrze jak biedny szuka piersi to od razu mi łzy ciekną.... Ech tyle szczęścia a taki ogrom wątpliwości :(

3mam kciuki za wszystkie oczekujące!

Zazdroszcze szybkoego powrotu do formy, u mnie w piątek było cc, przygotowali mnie 3dni w szpitalu pod porod naturalny ale zadne.leki nie chcialy zadzialac na rozwarcie szyjki wiec zdecydowali, ze jednak CC. Jutro prawdopodobnie do domu a czuje sie jakby mnie czołg przejechał, próbuje wstawać czesto ale tylko nasila sie to gorszymi bólami i zawrotami głowy... aleeee mam swoje szczescie koło siebie już. Kolejny Maks na forum, 4040g i 57cm ☺
 

Załączniki

  • IMG_20180714_080140.jpg
    IMG_20180714_080140.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 245
reklama
Zazdroszcze szybkoego powrotu do formy, u mnie w piątek było cc, przygotowali mnie 3dni w szpitalu pod porod naturalny ale zadne.leki nie chcialy zadzialac na rozwarcie szyjki wiec zdecydowali, ze jednak CC. Jutro prawdopodobnie do domu a czuje sie jakby mnie czołg przejechał, próbuje wstawać czesto ale tylko nasila sie to gorszymi bólami i zawrotami głowy... aleeee mam swoje szczescie koło siebie już. Kolejny Maks na forum, 4040g i 57cm [emoji5]
Gratulacje! Sliczny[emoji3]
 
Do góry