reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Hey laski ja jednak przyjechałam o około 00:00 północy skurcze mnie właśnie obudzily juz są konkretne zaczęłam patrzeć na zegar są co 1m na wkladce taka łyżeczka jak jakiegoś płynu słabo mi trochę telepie się liczę ze się rokreca. Jeśli nie to i tak jutro decyzja czy bd indukowac czy w poniedziałek ale raczej do domu wyjdę z małym [emoji4][emoji7]

Trzymam kciuki !!
 
reklama
urodzilam wczoraj centralnie w południe synusia 3.5 kg. silami natury, mialam swietna polozna poszlo sprawnie ! synus jest kochanyy, czesto mi placze bo mam slabo pokarmu i sie nie najada.... nie wiem co zrobic zeby pomoc sobie i przy okazji jemu w laktacji. malutki urodzil sie z raczka przy buzi przez co byl caly czerwoniutki, pokozne mowily ze za dwa dni nie bedzoe ani sladu.
moje cudo- milosc od pierwszego wejrzeniaa
Zobacz załącznik 877698
Gratulacje.
 
urodzilam wczoraj centralnie w południe synusia 3.5 kg. silami natury, mialam swietna polozna poszlo sprawnie ! synus jest kochanyy, czesto mi placze bo mam slabo pokarmu i sie nie najada.... nie wiem co zrobic zeby pomoc sobie i przy okazji jemu w laktacji. malutki urodzil sie z raczka przy buzi przez co byl caly czerwoniutki, pokozne mowily ze za dwa dni nie bedzoe ani sladu.
moje cudo- milosc od pierwszego wejrzeniaa
Zobacz załącznik 877698
Gratulacje :-)
 
urodzilam wczoraj centralnie w południe synusia 3.5 kg. silami natury, mialam swietna polozna poszlo sprawnie ! synus jest kochanyy, czesto mi placze bo mam slabo pokarmu i sie nie najada.... nie wiem co zrobic zeby pomoc sobie i przy okazji jemu w laktacji. malutki urodzil sie z raczka przy buzi przez co byl caly czerwoniutki, pokozne mowily ze za dwa dni nie bedzoe ani sladu.
moje cudo- milosc od pierwszego wejrzeniaa
Zobacz załącznik 877698
Gratulacje :)
 
Hey laski ja jednak przyjechałam o około 00:00 północy skurcze mnie właśnie obudzily juz są konkretne zaczęłam patrzeć na zegar są co 1m na wkladce taka łyżeczka jak jakiegoś płynu słabo mi trochę telepie się liczę ze się rokreca. Jeśli nie to i tak jutro decyzja czy bd indukowac czy w poniedziałek ale raczej do domu wyjdę z małym [emoji4][emoji7]
Powodzenia oby ruszyło :)
 
Nóż ***** mac dziewczyny on mnie trzyma może pójdzie samo był czas do terminu ok jestem 2 dzień po terminie skoro nie poszło to do kiedy będą czekać

Kochana oni maja czas do 42 tyg
W pierwszej ciazy urodziłam dokładnie 14 dni po terminie bo nic nie ruszało
Teraz jestem 3 dzień po i jutro lub wt z rana mama ie wstawić w szpitalu zobaczyć czy coś da się przyspieszyć mam nadzieje ze tak bo w pon zeszły miałam 3 cm rozwarcia czop całkowicie odszedł szyjka miekka zgładzona tylko skurczy brak
 
reklama
A masz jakieś rozwarcie szyjka już soe skróciła? ? Czy tylko te skurcze?
Niby 2/3 cm ale to niech mi wytłumacza na cholerę mówią ze będą indukowac jak nie mają zamiaru dostałam zastrzyk na to żeby szyjka lepiej zmiekla i powodowała skurcze ok mam co 2 min dość bolą od 3 nad ranem ja jestem zmęczona bo ani usunąć ani się położyć mecze się i co akcja w miejscu stoi przyjdzie mi do porodu a ja bd zajechana wymeczona zamiast mi ulżyć to pogorszyli
 
Do góry