reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja pod koniec 1 trymestru i przez 2 trymestr chodzilam na fitness dla kobiet w ciazy i cwiczylam z you toubem .ale zaczely sie bole z prawej strony brzucha ,raz z maty nie moglam wstac i zaczal twardniec brzuch wiec lekarka zabronila.i jak to ujela mama ginekolog w 3 trymestrze zaczal sie zywot leniwej ksiezniczki choc nie do konca dwojka dzieci sprzatanie gotowanie dzwiganie zakupow
Fitnes dla ciezarnych fajna sprawa, ogladalam rozne takie filmiki na początku ale jakos nigdy samej z siebie nie udalo mi się zebrać do ćwiczeń. Ja przy swoim jednym 3,5 latku mam wesolo więc domyslam się jak to musi być z dwójka ;)
Za chwilke jeszcze maluszek i dopiero będzie ciekawie :)
 
Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamom :)
Jak tak się patrze na te kruszyny to nie wiem czy aby nie spakować więcej rzeczy na dlugi rękaw, wszystkie tak na cieplutko są a u mnie przewaga na krótko.
 
Od wczoraj jesteśmy w domu Lilianka 2940kg 57 dł
Ale śliczna kruszynka :* gratuluję

Tymoteusz, 5.07.2018, 3600 g i 57 cm
Gratulacje słodki :)

Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamom :)
Jak tak się patrze na te kruszyny to nie wiem czy aby nie spakować więcej rzeczy na dlugi rękaw, wszystkie tak na cieplutko są a u mnie przewaga na krótko.
No właśnie tak patrzę i każde na długi rękaw. Też mam tylko body na krótki i jeden pajacyk na długi. No i zastanawia mnie kwestia czapeczek bo jak dziewczyny pokazują fotki ze spacerów to maluchy w czapkach. Czyli czapka konieczna nawet jak jest koło 25 stopni?
 
Musi byc te minimum 15 min z kazdej piersi, bo pokarm przechodzi rozne fazy. Najpierw jest wodnisty i sluzy dziecku do picia, potem robi sie gesciejszy i na koncu najbardziej gesty zeby dziecko sie najadlo. Dlatego w upaly czy orzy biegunce trzeba przystawiac czesciej ale na krocej zeby dziecko wiecej pilo.
Znana jest tez zasada odciagania 3/5/7, czyli najpierw po 3 min z kazdej piersi, potem po 5 mon i po 7.
Ale w razie wiekszych problemow na prawde polecam pomoc specjalisty.
I zycze jednak braku problemow[emoji3]
A o co chodzi z ta metoda 3/5/7? Kiedy ściągamy laktatorem 3, kiedy 5 a kiedy 7minut? P.S już wiem [emoji16] poczytałam na internecie tyle, że tam jest 7/5/3
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przez to że jestem teraz z Maksiem sama zaglądam tu rzadziej, mam nadzieję że nikt mu za złe tego nie ma ..

Gratuluję mamusiom które mają już swoje maluszki na świecie:) i czekam na kolejne bąbelki :)

Buziaki dla was

P.s. Maks przy cycu ;D
To normalne [emoji16]i doskonale to rozumiemy :) wszystkie mamusie zaglądają tu mniej a niektóre nic już nie piszą bo nie mają kiedy :)
 
Do góry