reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Witam na forum; dziś mam dokładnie 39tc i za tydzień termin:-) do tej pory byłam na forum dot krótkich szyjek i szwów, bo od 1 lutego musiałam leżeć z zagrożoną ciążą, ale od dwoch tyg probuje wrocic do normalnosci już bez szwu:-) wczoraj na wizycie rozwarcie 3 cm, ale poki co cisza; pozdrawiam lipcowe mamusie! Ps-jakies rady na sen o 4 w nocy?;-)
 
Slicznosci[emoji7]
A Ty jak sie czujesz?

Ja to tak średnio :) miałam zzo wiec skurcze gdy powyżej 5 cm były już znośne ale wydłużyło to okres parcia bo nie czułam kiedy.. no i potem oksy aby poczuc bardziej skurcze i przy którymś partym mnie już nacieli ale jakoś mocniej podobno. Wiec szwy ciągną, boli tyłek bardzo :) ale dla takiego cudu warto mimo wszystko :) no i od porodu do teraz spałam jakieś 3- 4 godzinki łącznie :)
 
Witam na forum; dziś mam dokładnie 39tc i za tydzień termin:-) do tej pory byłam na forum dot krótkich szyjek i szwów, bo od 1 lutego musiałam leżeć z zagrożoną ciążą, ale od dwoch tyg probuje wrocic do normalnosci już bez szwu:-) wczoraj na wizycie rozwarcie 3 cm, ale poki co cisza; pozdrawiam lipcowe mamusie! Ps-jakies rady na sen o 4 w nocy?;-)
Witamy u nas [emoji1]
 
Hej dziewczyny, czytałam Was bardzo intensywnie przez większość ciąży, więc bardzo dziękuję za wszystkie gratuluje po narodzinach córeczki i gratuluję tym które też już się rozpakowały, teraz nie mam czasu na bieżąco czytać więc nawet nie wiem jak to obecnie wygląda i ile już mamy maluszków od początku lipca, ja wczoraj wyszłam już ze szpitala, niestety sama, bo malutka została na oddziale wcześniaków, jeździmy do niej z mężem co 3 godziny, nie tak wyobrażałam sobie te pierwsze dni po porodzie lecz mam nadzieję, że malutka wyjdzie ze szpitala do końca tygodnia ..
 
Pozdrawiamy ciocie [emoji173]️Zobacz załącznik 873791

Śliczności :)
_20180704_184136.JPG
 

Załączniki

  • _20180704_184136.JPG
    _20180704_184136.JPG
    71,6 KB · Wyświetleń: 653
reklama
Do góry