reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jeszcze pozniej do MCa poszlismy :D i sie okazalo ze 300zl zwracaja z 600 wczesniej wplaconego. Bo jedna rozprawa i bez orzekania o winie. Wiec jeszcze kase oddaja :)
Ale u nas sprawa byla malo skomplikowana. Para przed nami miala wojne z adwokatami i swiadkami, ze az sie przeciagnelo... wyobrazam sobie jak ty po 4 latach odetchnelas z ulga...

No to u Was luz, ale tak powinno być. No nic, mój ex miał taka wizje, mam nadzieje ze jest zadowolony

Dziewczyny- tak technicznie- jak wkłuwają się w plecy, ze znieczuleniem, to potem ta rurka idzie po plecach? bo przecież nie masz rozcięcia w koszuli do porodu? czy ma się tą szpitalną jak jest znieczulenie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to u Was luz, ale tak powinno być. No nic, mój ex miał taka wizje, mam nadzieje ze jest zadowolony

Dziewczyny- tak technicznie- jak wkłuwają się w plecy, ze znieczuleniem, to potem ta rurka idzie po plecach? bo przecież nie masz rozcięcia w koszuli do porodu? czy ma się tą szpitalną jak jest znieczulenie?
Ja nie mialam zzo, ale mysle, ze podklejaja to tak zeby bylo wygodnie i dobry dostep
 
powiem Ci że cieszę się prawie jak na szampana :D
Ja bym chyba wolała seteczkę:) poprzednio miałam rodzić w domu narodzin, więc bez zzo z wyboru. W końcu był szpital, więc przemknęło mi przez głowę, że może jednak chcę, ale zanim zapytałam, to było 8 cm rozwarcia... Szczerze, to nie bolało aż tak, żeby się znieczulać...
 
Ja bym chyba wolała seteczkę:) poprzednio miałam rodzić w domu narodzin, więc bez zzo z wyboru. W końcu był szpital, więc przemknęło mi przez głowę, że może jednak chcę, ale zanim zapytałam, to było 8 cm rozwarcia... Szczerze, to nie bolało aż tak, żeby się znieczulać...

Ja tez nie mam porównania bo rodziłam bez znieczulenia i tez nie wspominam złe porodu
A zzo faktycznie tak pomaga ze nic się nie czuje ??
 
reklama
Dziewczyny nie mogę się połapać we wcześniejszych postach wiec zapytam szybko
Co do smarowania po kąpieli?
Czy wogole będziecie czyms smarowac?
Dzis ostatecznie kupilam oliatum , z tego co pamietam to na maluchu zostaje "filtr" na skórze po tym.
Przy pierwszym moja plozna polecila mi kupić ciekla parafine do smarowania po kapieli...i w sumie nic sie ze skórą po tym nie dzialo,efekt okej. Tyle ze to bylo w pazdzierniku i natluszczanie skory wydaje sie byc okej...
A teraz w lipcu bedziecie czyms smarowaly po kapieli?
W piątek porusze ten temat z plozna ale jestem ciekawa waszych opinii.
 
Do góry