reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Gratulacje dla wszystkich nowych mam! Dużo miłości wam życzę. I snu.
Dzień dobry..!



Ooooo to najgorzej.... ciekawe kiedy zaplanował sobie wyjście :)

@Karrrina wrzuć zdjęcie jakieś jak będziesz miała chwilę, strasznie jestem ciekawa Twoich maluchów..!!

oto moje okruszki. po lewej Koral po prawej Ellin. Już mają prawie 3 tygodnie.
 

Załączniki

  • 36617476_2330038933689375_7640041508644585472_n.jpg
    36617476_2330038933689375_7640041508644585472_n.jpg
    251,3 KB · Wyświetleń: 257
reklama
Jakie okruszki cudowne [emoji7] jak to jest mieć bliźniaki? Dajesz jakoś radę?

2 razy więcej radości i miłości, 2 razy więcej roboty, 2 razy mmniej snu.

Jest super obserwować jakie mają różne temperamenty. Jedna leń i śpioch, druga żarłok i nerwus.

Fizycznie jest ciężko, bardzo brakuje mi snu.
 
Ja też dziś po Ktg Skurczy brak, mały uciekał cały czas. Muszę brać żelazo bo hemoglobina spadła mi do 9. A tak ładnie całą ciążę było powyżej 11. Następne KTG 12,07, a ja mam nadzieję, że już będą po porodzie do 12 :D
ja mam ostatnia wizyte 12 .07 ale ze dzis zaczelam 38 tydzien marze zeby do niej urodzic
 
Gratulacje wszystkim :) i samych przespanych nocy zycze!

Ja wlasnie po ostatniej wizycie. Szyjki juz prawie nie ma. Dr twierdzi ze nie przenosimy na pewno. Ze jak na jej oko to jakies 3 dni / max tydzien i bedziemy rozpakowani wiec czekamy :)
Rozwod wczoraj 10min trwal i juz po. Mega milo bylo musze przyznac :)
Super że już tak blisko porodu :) no i gratuluję rozwodu :D
 
reklama
Do góry