reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Śliczny jest, i faktycznie żółty minky pasuje idealnie :D

Też muszę w końcu coś do wózka uszyć... [emoji15]
Jaki jest wymiar tego kocyka?

I jedna drobna uwaga[emoji15][emoji15][emoji15] - nie myślałaś, żeby przeszyć dodatkowo przy szwie? Bawełna i minky inaczej zachowują się w praniu, taki dodatkowy zewnętrzny szew czasem pomaga, żeby po iluś praniach kocyk nadal miał ładny kształt [emoji6]
On ma jakoś 45x75 bo taki miałam akurat kawałek bawełny. No właśnie myślałam ale w końcu nie przeszyłam, zobaczę jak będzie się zachowywał po praniu najwyżej przeszyje :)

Ola super kolory serio te gwiazdki i żółty ładnie
Widzę ze się wkręciłas w szycie [emoji51]
Dzięki :) ogólnie to średnio lubię żółty kolor ale jak już przysłali mi akurat żółte minky to żal było nie wykorzystać. Teraz to szyję dużo mniej niż kiedyś a raczej łatwiejsze rzeczy :)

Cześć dziewczyny. Mam pytanie do mam, które szyją same na maszynie. Mąż mi wczoraj kupił Łucznik mini ale kompletnie nie wiem jak mam zabrać się za szycie, uczyłyście się z internetu jak szyć na maszynie czy byłyście na jakimś profesjonalnym kursie? Czy znacie jakiś dobry poradnik, żeby zacząć przygodę z maszyną? Pomóżcie!
Ja najpierw studiowała instrukcje i próbowałam na jakiś resztkach materiałów sciegi a potem jak chciałam coś szyć to najpierw szukałam na necie tutoriali :)
 
\[/QUOTE]
Ja jeszcze nie rodzilam więc nawet 4kg wydaje mi się dużo [emoji16] ale wydaje mi się, że Lenka ogólnie będzie bardziej długa niż pulchniutka
Ja tak samo, a mój "Maluszek" jest zawsze większy jak na swój tydzien. Odzywiscie na tym wtapie (36 tydzien) wszystko zależy od genetyki. Ja jestem drobna, więc 4 kg budzą we mnie pewne obawy, bo chciałabym rodzić naturalnie ;)
 

Ja tak samo, a mój "Maluszek" jest zawsze większy jak na swój tydzien. Odzywiscie na tym wtapie (36 tydzien) wszystko zależy od genetyki. Ja jestem drobna, więc 4 kg budzą we mnie pewne obawy, bo chciałabym rodzić naturalnie ;)[/QUOTE]
No moja Lenka tak samo [emoji16] zawsze ten tydzień i to od pierwszych usg [emoji16] ja teraz jestem w 37t4d [emoji16] w środę 38t0d [emoji16] we wtorek mam wizytę więc zapytam o wagę
 

Ja tak samo, a mój "Maluszek" jest zawsze większy jak na swój tydzien. Odzywiscie na tym wtapie (36 tydzien) wszystko zależy od genetyki. Ja jestem drobna, więc 4 kg budzą we mnie pewne obawy, bo chciałabym rodzić naturalnie ;)[/QUOTE]
Kurcze coś się w mojej odp pokickalo... Pisałam , że moja Lenka od pierwszych usg 4/7 dni starsza [emoji16] i we wtorek idę na wizytę więc zobaczę ile teraz ku ma wg usg [emoji16] w środę będzie 38t0d
 
reklama
Tess.wien coś jest nie tak bo moja odpowiedź się nie pojawia [emoji12] W skrócie (bo już pisze 3 raz [emoji16]) moja Lenka od początku 4/7 dni starsza... Idę we wtorek do ginekologa więc zapytam ile teraz wg niego waży :) a w środę u mnie 38t0d
 
Do góry