reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dla mnie ktg ma sens jak się czuje jakiekolwiek skurcze jak my nic nie czujemy to nie ma się co łudzić
Wiem ze są przypadki ze kobieta nie czuje a na ktg wychodzą ale to chyba jakoś słaby procent
U mnie wszystko jest prócz skurczy wiec cozzzzz nic tylko cyce masować albo cierpliwie czekać
nawet jesli sie pisza na ktg nieregularne to co ? mozna sobie z nimi chodzic miesiacami....
ja w poprzednich ciazach nie mialam przepowiadajacych a urodzilam wczesnie teraz moja macica cwiczy jak chodakowska i co z tego ....
dla mnie ktg to tylko by ocenic stan dziecka glownie ...
 
nawet jesli sie pisza na ktg nieregularne to co ? mozna sobie z nimi chodzic miesiacami....
ja w poprzednich ciazach nie mialam przepowiadajacych a urodzilam wczesnie teraz moja macica cwiczy jak chodakowska i co z tego ....
dla mnie ktg to tylko by ocenic stan dziecka glownie ...

No właśnie na ktg musza być powyżej 80 chyba żeby to były porodowe reszta to takie ćwiczenia ...
 
reklama
Do góry