reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No, ze nie spiesza sie to pamietam[emoji6]
Tylko my z dziewczynami mamy rizne bole, skurcze, rozwarcia, a efektow brak[emoji53]
Ooo to nie doczytałam nigdzie, że Karla ma jakieś objawy [emoji16] i myślałam, że tylko chodzi o to, że akcji brak :) a bóle to teraz ma każda z nas :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Ola od sb ma być znów 26-27 stopni u nas
Woec wraca lato
Chyba ze będziesz rodzic jutro bo faktycznie pogoda do dupy zimno
Ja się cieszę, że jest zimno [emoji16][emoji16] wolę się ubrać w dodatkowy sweter niż nie móc nic zrobić z tym ukropem [emoji16] i maaarze by rodzić w zimniejsza pogodę ... Tak max 20 stopni [emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
 
Maly w kanal pewnie wchodzi i dlatego cie boli. Tez tak mialam i lekarz mi powiedzial ze wlasnie od tego pachwiny bola

No ja mam takie bóle pachwin od kilku dni najgorzej w nocy jak chce się przekręcić albo nogę dźwignąć masakra ...
dobrze ze w po już wizyta ja naprawdę modlę się żeby on mi powiedział ze coś tam soe zaczyna dziać inaczej rozpłacze się mu na fotelu [emoji30]
 
No ja mam takie bóle pachwin od kilku dni najgorzej w nocy jak chce się przekręcić albo nogę dźwignąć masakra ...
dobrze ze w po już wizyta ja naprawdę modlę się żeby on mi powiedział ze coś tam soe zaczyna dziać inaczej rozpłacze się mu na fotelu [emoji30]
Ja dopiero mam wizyte 5go na nfz ale licze na to ze sprawdzą się słowa lekarza u ktorego bylam prywatnie i urodze do konca mca[emoji12]
 
reklama
No ja mam takie bóle pachwin od kilku dni najgorzej w nocy jak chce się przekręcić albo nogę dźwignąć masakra ...
dobrze ze w po już wizyta ja naprawdę modlę się żeby on mi powiedział ze coś tam soe zaczyna dziać inaczej rozpłacze się mu na fotelu [emoji30]

Nie pocieszę Cię Karla bo to różnie [emoji4] mnie spojenie łonowe i pachwiny bolą praktycznie od dwóch miesięcy a przy przekręcaniu w nocy to dramat [emoji4] a mimo to pani doktor mówiła ze palcem główkę jeszcze odpycha [emoji1] wiec nie jest jeszcze tak mocno wstawiona [emoji1]
 
Do góry