reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Spokojnie tu i latwiej was nadrobic piatek mialam zwariowany.córcia konczyła 1 klase i synek uparł sie ze nie idzie bo musi zobaczyc jak siostra spiewa w chorze szkolnym Bylo u nas chlodniej wiec zabralam zabralam dzieci na obiad i lody na wroclawski rynek .moj 5 letni synek przypomnial sobie wycieczke z przedszkola i po drodze opowiadal o krasnalach wroclawskich zaskoczyl nas mega Potem po obiadku zabralam dzieci do papugarni.no i Franek znow pokazal swoj talent kazal nagrac filmik i opowiadal o papugach niczym Nela mala reporterka powiedzial ze jak podrosnie Tomek bedziemy wiecej jezdziz i bede go nagrywac i puszczac dzieciom w internecie potem poszlismy do kina .Wrocililismy po 19 dawno tyle nie chodzilam Wczoraj sie powsciekalam bo kiepsko sie czula kiepsko a maz pojechal uczyc sie do domu . ALE potem dorwalam ksiazke Witkiwicz Szkoła żon jaki erotyk maz wrocil to na niego dopadlam ze tez chce taki masaz i inne przyjemnosci Zmeczenie szybko mu odeszlo ale przy masazu sutkow zaprotestowalam bo powiedzialam ze na poroekd zarsz pojedziemy maz sie wystraszyl i chcial spac ale mu nie dalam powiedzial ze bedzie mi takie ksiazki kupowal Zbieramy sie bo jedziemy na chrzest do siostrzenicy.Godzina drogi od Wroclawia i zastanawiam czy brac torbe do szpitala chociaz nie chce rodzic w Walbrzychu
 
reklama
Co myślicie o odbijaniu odcisków stopki i rączki na pamiątkę? Myślę czy nie kupić i nie zrobić tylko nie wiem za bardzo co wybrać, czy gips czy tusz. Kiedyś siostra miała gipsowe i jej wcale nie wyszło. Możecie coś polecić?

My mieliśmy gipsowe dla Franka- z mothercare jak jeszcze było w PL wiec niby dobrej jakości, ale strasznie trudno było zrobić te odciski, musiałam mega cisnąć ta mala rączkę... wiec nie wiem... to fajna pamiątka ale może teraz z tuszem bym się decydowała...?

Dzień dobry, miłego dnia!
 
Po 3-4 razy dziennie :)
Czyli to normalne [emoji16] bo aż mnie dziwiło ile razy można mieć czkawke

f2w39n7303c24ozn.png
 
Ja też we wtorek i mam stres czy moja panna się obróciła w końcu...

Ja ide dopiero w przyszły czwartek, ale moja nie obróciła sie na 100%, dalej jest poprzecznie :oo2:jak ma czkawkę to czuje po prawej stronie brzucha.
Juz wiele czasu mi nie zostało ale dalej mam nadzieje ze sie obróci.
 
Hey dziewczyny obudziłam sie o 3 w nocy nie wiedziałam co mi jest czy chce mi sie wymiotować czy to drugie na szczęście po herbacie przeszło teraz sie budzę patrzę 11 40 no to sobie pospałam M robi snianako zjem i dalej do wyrka sie pakuje.
 
Hey dziewczyny obudziłam sie o 3 w nocy nie wiedziałam co mi jest czy chce mi sie wymiotować czy to drugie na szczęście po herbacie przeszło teraz sie budzę patrzę 11 40 no to sobie pospałam M robi snianako zjem i dalej do wyrka sie pakuje.
To ładnie pospalas[emoji12] mnie tez coś łamie spanie przez ta pogode pewnie bo pada i ciśnienie niskie.
 
Ja ide dopiero w przyszły czwartek, ale moja nie obróciła sie na 100%, dalej jest poprzecznie :oo2:jak ma czkawkę to czuje po prawej stronie brzucha.
Juz wiele czasu mi nie zostało ale dalej mam nadzieje ze sie obróci.
Ale to gdzie czujesz czkawke nie jest wyznacznikiem :) u mnie od 30tc Lenka jest głowa do dołu a zawsze czkawkę czuje z lewej strony brzucha
 
reklama
Do góry