reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczynki a ja mam pytanko. Czy Wasze Maleństwo w brzuchu też ma ciągle czkawkę? U mnie Lenka ma kilka razy dziennie... Myślę, że to czkawka bo są to delikatne "pukniecia" w tym samym miejscu i dość systenatyczne :) często wtedy zaczyna sie też ruszać bo ja to budzi chyba i jednocześnie rusza się i czka bo czuje ruchy i drgania jednocześnie

Tak bardzo często 3-4 razy na dzień
 
reklama
Dziewczynki a ja mam pytanko. Czy Wasze Maleństwo w brzuchu też ma ciągle czkawkę? U mnie Lenka ma kilka razy dziennie... Myślę, że to czkawka bo są to delikatne "pukniecia" w tym samym miejscu i dość systenatyczne :) często wtedy zaczyna sie też ruszać bo ja to budzi chyba i jednocześnie rusza się i czka bo czuje ruchy i drgania jednocześnie
Moja czasem nie ma caly dzien, a czasem kilka razy w ciagu dnia.
 
Dziewczynki a ja mam pytanko. Czy Wasze Maleństwo w brzuchu też ma ciągle czkawkę? U mnie Lenka ma kilka razy dziennie... Myślę, że to czkawka bo są to delikatne "pukniecia" w tym samym miejscu i dość systenatyczne :) często wtedy zaczyna sie też ruszać bo ja to budzi chyba i jednocześnie rusza się i czka bo czuje ruchy i drgania jednocześnie
Po 3-4 razy dziennie :)
 
Dziewczynki a ja mam pytanko. Czy Wasze Maleństwo w brzuchu też ma ciągle czkawkę? U mnie Lenka ma kilka razy dziennie... Myślę, że to czkawka bo są to delikatne "pukniecia" w tym samym miejscu i dość systenatyczne :) często wtedy zaczyna sie też ruszać bo ja to budzi chyba i jednocześnie rusza się i czka bo czuje ruchy i drgania jednocześnie
U mnie też po 3-4 x dziennie :)
 
Co myślicie o odbijaniu odcisków stopki i rączki na pamiątkę? Myślę czy nie kupić i nie zrobić tylko nie wiem za bardzo co wybrać, czy gips czy tusz. Kiedyś siostra miała gipsowe i jej wcale nie wyszło. Możecie coś polecić?
 
Co myślicie o odbijaniu odcisków stopki i rączki na pamiątkę? Myślę czy nie kupić i nie zrobić tylko nie wiem za bardzo co wybrać, czy gips czy tusz. Kiedyś siostra miała gipsowe i jej wcale nie wyszło. Możecie coś polecić?
Moja przyjaciółka robiła z masy solnej (takiej domowej, którą ogólnie starszak uwielbia do zabawy) - bezpieczne dla dzieci, łatwe w obróbce itd, a jak nie wyjdzie, to można próbować ileś razy (twardnieje dopiero po wypaleniu)
 
reklama
Dziewczynki a ja mam pytanko. Czy Wasze Maleństwo w brzuchu też ma ciągle czkawkę? U mnie Lenka ma kilka razy dziennie... Myślę, że to czkawka bo są to delikatne "pukniecia" w tym samym miejscu i dość systenatyczne :) często wtedy zaczyna sie też ruszać bo ja to budzi chyba i jednocześnie rusza się i czka bo czuje ruchy i drgania jednocześnie

Moj tez. Szczegolnie po slodkim i po arbuzie. Jak sie opije szybko wod plodowych to tak ma :)

Ja też we wtorek i mam stres czy moja panna się obróciła w końcu...

Pamietam dokladnie jak moj sie obrocil gdzies ok 32 tyg. Obudzil mnie w nocy straszny bol jakby mialo mnie w brzuchu rozerwac, strasznie sie wiercil. Czulam dokladnie jak sie obraca i pozniej na usg lekarz tylko potwierdzil to czego w sumie juz bylam pewna. Czuc to wyraznie jak sie obroci, bo kopie pod zebrami.Wczesniej kopal na dole.
 
Do góry