reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Acha czyli jest szansa:) nogi ma napewno po prawej nisko, bo cały czas je tam czuje. Zobaczymy na wizycie:)
A co do ruchow to czuje je wszędzie bo przepycha się całym ciałkiem :) po bokach brzucha też czuje , ale nie jestem w stanie stwierdzić jaka to cześć ciała [emoji16] a nóżki często czuje pod żebrami :) najczęściej gdy siedzę to czuje pod piersiami
 
reklama
Czyli to normalne [emoji16] bo aż mnie dziwiło ile razy można mieć czkawke

f2w39n7303c24ozn.png
Czkawka właśnie u płodu ma sens, jest hipoteza, że służy do przygotowania mięśni oddechowych w życiu płodowym, czyli to takie ćwiczenie :) po urodzeniu jest tylko reliktem, dlatego niemowlęta mają czkawkę często, a potem wyrastają z niej.
 
Leżę dzis cały dzień a mam takie kłucie w w środku nie przyjemne mała chyba tak naciska na pęcherz ze jak bym była na mieście to bym się posikała
 
A co do ruchow to czuje je wszędzie bo przepycha się całym ciałkiem :) po bokach brzucha też czuje , ale nie jestem w stanie stwierdzić jaka to cześć ciała [emoji16] a nóżki często czuje pod żebrami :) najczęściej gdy siedzę to czuje pod piersiami

Tak wysoko nigdy nie czuje,
zawsze nisko. Do żeber nie dosięga ;)Na ostatnim USG mówiłam lekarzowi ze chyba wlasnie tam ma nogi i tak była ustawiona. Ale ona juz leży poprzecznie ponad 2 miesiące, nawet położna mówiła, ze macica jest rozciągnięta na boki a nie góra dół.
 
Tak wysoko nigdy nie czuje,
zawsze nisko. Do żeber nie dosięga ;)Na ostatnim USG mówiłam lekarzowi ze chyba wlasnie tam ma nogi i tak była ustawiona. Ale ona juz leży poprzecznie ponad 2 miesiące, nawet położna mówiła, ze macica jest rozciągnięta na boki a nie góra dół.
Aj... No to może tak jej wygodnie i już faktycznie tak zostanie... Dobrze, że w dzisiejszych czasach mamy sprzęt by to prawdzic jak nasze Maluchy leżą i nie każą się kobietom męczyć naturalnie gdy to niemożliwe :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
Aj... No to może tak jej wygodnie i już faktycznie tak zostanie... Dobrze, że w dzisiejszych czasach mamy sprzęt by to prawdzic jak nasze Maluchy leżą i nie każą się kobietom męczyć naturalnie gdy to niemożliwe :)

f2w39n7303c24ozn.png

Dokładnie tak, a dziecka ułożonego poprzecznie po prostu nie da sie urodzić SN.
 
Tak wysoko nigdy nie czuje,
zawsze nisko. Do żeber nie dosięga ;)Na ostatnim USG mówiłam lekarzowi ze chyba wlasnie tam ma nogi i tak była ustawiona. Ale ona juz leży poprzecznie ponad 2 miesiące, nawet położna mówiła, ze macica jest rozciągnięta na boki a nie góra dół.
Ja byłam przekonana, że moja jest główką w dół, bo kopniaki czułam w górze brzucha. A tu niespodzianka - stópki wprawdzie są w górze brzucha, ale główka też. Taka zgięta w pół sobie siedzi. Co ciekawe ma to po mamusi, która w tej pozycji się urodziła naturalnie.
 
Ja byłam przekonana, że moja jest główką w dół, bo kopniaki czułam w górze brzucha. A tu niespodzianka - stópki wprawdzie są w górze brzucha, ale główka też. Taka zgięta w pół sobie siedzi. Co ciekawe ma to po mamusi, która w tej pozycji się urodziła naturalnie.

Daj znać po wizycie czy malutka sie obrzuciła. Jesli nie będziesz mieć cesarkę?
Tutaj jeszcze proponują obracanie dziecka w brzuchu, ale ja sie na to nie zdecyduje.
 
reklama
Do góry