reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Cześć kochane, jak się czujecie? Ja dziś do dupy. Zgaga znowu wraca. Nogi dwa razy moczyłam i masowałam i nadal wyglądają strasznie.. Rano brzuch bolał jak na okres. Teraz boli kręgosłup i biodro.. Ciekawe kiedy się to skończy... Na szczęście już wszystko na swoim miejscu [emoji4] muszę zamówić jeszcze przewijak i staniki do karmienia, bo u siebie nie mogę dostać..
Spakowałam torbę. Wsazilam do niej dwa ręczniki większy i mniejszy, kosmetyczkę, kubek i sztućce, 3 koszule, majtki, podpaski, podkłady, wkładki laktacyjne, ręcznik papierowy, klapki, pampersy i husteczki.. O czymś zapomniałam.??? Zobacz załącznik 870070Zobacz załącznik 870071Zobacz załącznik 870072Zobacz załącznik 870073Zobacz załącznik 870074
Podobno po porodzie marzna stopy więc spakowalam skarpetki :) mam też szlafrok i majtki poporodowe :) bo rozumiem, że w kosmetyczce masz mydlo, szczotke, szczoteczke do zebow, paste itp? :) ja jeszcze wzięłam maść na sutki, laktator i mokre chusteczki by móc wytrzeć sobie stolik itp:) a no i mam nakladki na toalete gdyby mi były niezbedne

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Cześć kochane, jak się czujecie? Ja dziś do dupy. Zgaga znowu wraca. Nogi dwa razy moczyłam i masowałam i nadal wyglądają strasznie.. Rano brzuch bolał jak na okres. Teraz boli kręgosłup i biodro.. Ciekawe kiedy się to skończy... Na szczęście już wszystko na swoim miejscu [emoji4] muszę zamówić jeszcze przewijak i staniki do karmienia, bo u siebie nie mogę dostać..
Spakowałam torbę. Wsazilam do niej dwa ręczniki większy i mniejszy, kosmetyczkę, kubek i sztućce, 3 koszule, majtki, podpaski, podkłady, wkładki laktacyjne, ręcznik papierowy, klapki, pampersy i husteczki.. O czymś zapomniałam.??? Zobacz załącznik 870070Zobacz załącznik 870071Zobacz załącznik 870072Zobacz załącznik 870073Zobacz załącznik 870074
A no i butelkę wzięłam gdybym coś laktatorem odciagnela i chciała dać dziecku :) ale jeszcze też sporo rzeczy mam w głowie do kupienia lub dolozenia na ostatnia chwilę :) typu przekąski dla siebie i faceta no i wodę :) a tak poza tym pięknie wszystko już przygotowałaś ja nie mam nic zrobione [emoji12] może zacznę w przyszłym tygodniu

f2w39n7303c24ozn.png
 
Podobno po porodzie marzna stopy więc spakowalam skarpetki :) mam też szlafrok i majtki poporodowe :) bo rozumiem, że w kosmetyczce masz mydlo, szczotke, szczoteczke do zebow, paste itp? :) ja jeszcze wzięłam maść na sutki, laktator i mokre chusteczki by móc wytrzeć sobie stolik itp:) a no i mam nakladki na toalete gdyby mi były niezbedne

f2w39n7303c24ozn.png
Nad szlafrokiem się zastanawiałam i w końcu nie kupiłam, majtki mam spakowane, wszystko co napisałaś mam w kosmetyczce. Laktatora nie pakuję, ale w domu mam. I maść na skutki właśnie spakowałam, zapomniałam [emoji5] dzięki [emoji8]
 
A no i butelkę wzięłam gdybym coś laktatorem odciagnela i chciała dać dziecku :) ale jeszcze też sporo rzeczy mam w głowie do kupienia lub dolozenia na ostatnia chwilę :) typu przekąski dla siebie i faceta no i wodę :) a tak poza tym pięknie wszystko już przygotowałaś ja nie mam nic zrobione [emoji12] może zacznę w przyszłym tygodniu

f2w39n7303c24ozn.png
Się zbierałam aż się zebrałam. Ale i tak mam cały czas wrażenie jak bym czegoś jeszcze nie miała... [emoji18]
 
Nad szlafrokiem się zastanawiałam i w końcu nie kupiłam, majtki mam spakowane, wszystko co napisałaś mam w kosmetyczce. Laktatora nie pakuję, ale w domu mam. I maść na skutki właśnie spakowałam, zapomniałam [emoji5] dzięki [emoji8]
Ja normalnie w szlafroku nie chodzę, ale kupiłam byle jaki cienki żebym miała w razie co :) gdybym miała spacerować po szpitalu [emoji16] aa no i mam worki na smieci trzy i szczotkę dla małej do wloskow i nawet wzięłam oktenisept (o ile tak się pisze) i kremiki do pupy

f2w39n7303c24ozn.png
 
A no i butelkę wzięłam gdybym coś laktatorem odciagnela i chciała dać dziecku :) ale jeszcze też sporo rzeczy mam w głowie do kupienia lub dolozenia na ostatnia chwilę :) typu przekąski dla siebie i faceta no i wodę :) a tak poza tym pięknie wszystko już przygotowałaś ja nie mam nic zrobione [emoji12] może zacznę w przyszłym tygodniu

f2w39n7303c24ozn.png
Się zbierałam aż się zebrałam. Ale i tak mam cały czas wrażenie jak bym czegoś jeszcze nie miała... [emoji18]
 
Się zbierałam aż się zebrałam. Ale i tak mam cały czas wrażenie jak bym czegoś jeszcze nie miała... [emoji18]
Włączam sobie czasami filmiki na YouTube i słucham co tam dziewczyny miały [emoji16] i też ciągle muszę dorzucić gumke do wlosow, kosmetyczkę, ladowarke, kase, wode , staniki do karmienia itd .... niektóre dziewczyny pakują nawet ubranie na zmianę dla faceta... I obuwie zmienne... Ale myślę, że to chyba nie jest niezbędne... A no i mam słuchawki też spakowane żeby móc oglądać coś na telefonie i nikomu nie przeszkadzać[emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
 
Wy nadal czekacie, a my walczymy z brzuszkiem, bo chyba się coś dzieje, wieczorami mała zamiast spać, to się cała spina. Dziś jej zapodam espumisan, mam nadzieję, że jej pomoże, bo strasznie mi jej szkoda, jak się tak męczy.
Dziś miałyśmy sesję - zamówiłam fotografa do domu i porobił nam zdjęcia, przede wszystkim Tośce, bo już nigdy nie będzie taka malutka. Na szczęście zaczęła przybierać, więc moje męki z laktatorem są powoli wynagradzane.
Ale najada sie cycusiem czy dokarmiasz?
A espymisanu dawaj po 25kr przed kazdym karmieniem to bedzie dzialac.
 
reklama
Byłam popołudniu w medicoverze na wizycie- nie dowiedziałam się niczego [emoji849] otóż takie bóle w tym momencie ciąży są normalne. Mogą coś znaczyć- ale nie musza [emoji849][emoji849] lekarz zbadał mi szyjkę na usg- podobno zamknięta i 4 (!) cm. W poniedziałek u mojej gin miała 2 cm... wiec dołączam do klubu elastycznych szyjek ;) powiedział ze narazie nie powinnam zacząć rodzic, Ae znowu- an tym etapie ciąży gwarancji nie da [emoji85] równie dobrze mogłam sobie powróżyć sama w domu [emoji12] dalej czuje to podbrzusze, No ale skoro mam w zapasie 4 cm szyjki.... [emoji12][emoji12]
 
Do góry