reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

@SzczęśliwaCiężarna to super że idziecie w takim tempie...! :) oby tylko chłopak miał jeszcze potem trochę sił na bycie tatą :D
Termin mam na za 5 tygodni a Lenka się nie spieszy więc byle pomalowal i będzie resztę mógł robić powoli :) sam się w to wpakowal bo byk wybredny i żadne mieszkanie mu nie odpowiadalo :) a do tej pory ja także chodziłam tam i razem z nim siedziałam tam 16h z językiem na wierzchu [emoji4] ja też nie mam przez to wesoło bo wszystko na mojej glowie :) sprzatanie, zakupy (codziennie kilka reklamówek nosze i dzwigam na 4 pietro, gotowanie, sprawy w urzędach bo Kuba nigdzie nie był wszystko ja załatwiam:) a nawet o nalezacy się ciężarnej masaż nie mam co liczyć :)
 
reklama
Termin mam na za 5 tygodni a Lenka się nie spieszy więc byle pomalowal i będzie resztę mógł robić powoli :) sam się w to wpakowal bo byk wybredny i żadne mieszkanie mu nie odpowiadalo :) a do tej pory ja także chodziłam tam i razem z nim siedziałam tam 16h z językiem na wierzchu [emoji4] ja też nie mam przez to wesoło bo wszystko na mojej glowie :) sprzatanie, zakupy (codziennie kilka reklamówek nosze i dzwigam na 4 pietro, gotowanie, sprawy w urzędach bo Kuba nigdzie nie był wszystko ja załatwiam:) a nawet o nalezacy się ciężarnej masaż nie mam co liczyć :)

No to nie masz łatwej końcówki, ja już czuję że nie mam sił... a masaże to powiny sie należeć ciężarnym z NFZ, serio, doszłam wczoraj do takiego wniosku.. mogę startować w wyborach? :D
 
No to nie masz łatwej końcówki, ja już czuję że nie mam sił... a masaże to powiny sie należeć ciężarnym z NFZ, serio, doszłam wczoraj do takiego wniosku.. mogę startować w wyborach? :D
Ooooj tak [emoji16][emoji16][emoji16] jestem za [emoji2] namowilabym całą rodzinę i znajomych by na Ciebie głosowali [emoji2] uwielbiam masaże a na takim odplatnyn byłam tylko raz w życiu [emoji16][emoji16] co ja bym teraz dała za taki masaż...
 
@Onaszczesliwa2018 Od charakteru na pewno ale jak sie jedzie iles razy z krwotokiem do szpitala I juz od samego poczatku skreslaja Ci ciaze to nie idzie do niej podchodzic na luzie. Poprostu malo mialam momentow w ciazy gdzie nic sie nie dzialo potem czlowiek jest ciagle w strachu.
No tak, ale to nie jest panikowanie, tylko uzasadniony strach...
 
Mi mama mówiła ze z nie ochrzczonym dzieckiem nie można jeździć nigdzie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Jordl co za czasy kiedyś były i w co ci ludzie wierzyli
Mi babcia zabraniała na cmentarz iść dopóki dziecko po pierwsze nie będzie ochrzczone a po drugie roku nie skończy. Nie wiem skąd takie zabobony się biora
 
@Onaszczesliwa2018 Od charakteru na pewno ale jak sie jedzie iles razy z krwotokiem do szpitala I juz od samego poczatku skreslaja Ci ciaze to nie idzie do niej podchodzic na luzie. Poprostu malo mialam momentow w ciazy gdzie nic sie nie dzialo potem czlowiek jest ciagle w strachu.

Wierze
Ja cala ciaze sprawdzam majty czy nie krew bo z niki to wciaz ip

Teraz mimo noszenia zabaw nicole ciaza cudowna ale mozg zostal ze sprawdzac majty...
 
reklama
Do góry