reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Fakt [emoji16] ja często jak coś robię to wychodzi, ale ciasta/torty/bezy w życiu nie robiłam bo nie wierzę, że mi się uda [emoji16]
Spróbuj - to naprawdę da się zrobić ;)
Mój pierwszy tort zdemolowałam przy krojeniu, później było już lepiej (jak się nie ma noża z ostrzem dłuższym niż średnica ciasta, to nić dentystyczna też daje radę ;))
 
reklama
@Onaszczesliwa2018 Od charakteru na pewno ale jak sie jedzie iles razy z krwotokiem do szpitala I juz od samego poczatku skreslaja Ci ciaze to nie idzie do niej podchodzic na luzie. Poprostu malo mialam momentow w ciazy gdzie nic sie nie dzialo potem czlowiek jest ciagle w strachu.
Masz rację Kinia
 
A jak tam ogarnianie mieszkania? Idziecie jak burza? Kiedy planujecie przeprowadzkę?
No mój ciągle maluje :) Wraca o 8 rano z nocki śpi do 14 je obiad bo zawsze robię tak by o 14 byl i jedzie remontowac wraca 21:30 znów je obiad ( też tobie tak by już ciepły czekał ) je bierze przygotowane przeze mnie bułki (wszystko jak w zegarku [emoji23]) i jedzie na nocke [emoji39] na pewno w poniedziałek na max 3 dni tam pojedziemy mieszkac bo ciotka przyjeżdża i musi mieć gdzie spać :) a z całym tałatajstwem nie musimy się spieszyć bo możemy sobie pomalu zwozic :) ale dokładnego dnia kiedy będziemy tam już mieszkać to nie znam , ale na pewno jak już całkiem skończymy malowanie i przyjedzie zamówiony naroznik lub kupimy materac do łóżka [emoji16] więc max 2 tygodnie [emoji16]
 
reklama
Do góry