reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja po wizycie. Wszystko w porzadku. Pessar nadal trzyma, za 2 tygodnie zdejmujemy.
Emilka wazy 3040g +/- 450g. Lekarz powiedzial, ze za tydzien moge rodzic[emoji3]

Niestety poinformowal mnie, ze od 1 do 15.07 bedzie na urlopie[emoji53] Ale mam sie nie martwic. Jak nieurodze do tego czasu to odda mnie pod opieke swojego kolegi - tego co prenatalne u niego robilam. A jak bym zaczela rodzic to i tak mam najpierw do niego zadzwonic.
Czyli z roznych wzgledow dobrze by bylo jak by panna Emilia postanowila wyjsc do konca czerwca[emoji6] Sam lekarz powiedzial, ze waga moze byc sluszna, wiec lepiej szybciej[emoji6]
Gratuluję udanej wizyty. :-) no to trzymam kciuki żeby Emilka zdecydowała się jednak na czerwiec ;-)
 
reklama
Nie trzeba wymieniac dokumentów :) a i nie ma wielu miejsc gdzie trzeba zgłosić :) no i nie trzeba się jakoś strasznie spieszyć jeśli na poprzednim adresie mieszka rodzina bo zawsZe można odebrać list :) ale pewnie trudniej jest gdy ktoś mieszka w dużym mieście bo ja mam wszystko pod nosem (max 30minut spacerkiem w jedna stronę) to codziennie mogę iść spacerkiem w jedno miejsce [emoji16]
Prawo jazdy niestety trzeba zmienić.
 
Do góry