reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

ja wole wychodzenie niz sieganie do dolnych partii pod prysznicem no i ten relaksik....

takkk chociaz juz mam nowa , dzisiejsza :D
mam sie juz lepiej ale dzien byl nerwowy ...
ze szpitala dalej nie dzwonia ,kurde nooo....moze zle numer podalam ?:o

MAsz rację, mycie np łydek pod prysznicem też walka o życie... a hitem juz totalnym jest dla mnie smarowanie stop... nosz kurde, nie mam jak tego bezboleśnie ogarnąć od jakiegoś czasu... a nie ma nic gorszego niż goła noga i taka pięta-suchar....o_O
 
reklama
Czy wy też czasami odczuwanie takie kłucie w kroczu??? Jakby ktoś was tam prądem poraził... :o
Z pradem bym tego nie porownala, ale tak mam :) dziecko się wciska w krocze [emoji16]
przy pierwszej corce podeszlam ambitnie ze tylko cycek.Potem jak podrosla to plakalam bo nawet gdzies wyjsc nie chciala butli ani smoczka ale w 5 miesiacu zaczelam rozszerzac diete.bo lezalysmy na lozku jadlam jablko a ta cwaniara podpelzala i wessala mi sie w jablko i sok spijala dzisslami Przy drugim synku stwierdzilam ze butla na zmiane musi byc zebym czasem nawet na fitness mogla wyjsc .naszczescis pomogla polozna w szpitalu nauczyla go smoka uspokajacza ssac zebym mials troche spokoju anie tylko prxy cycku( starsza mojego cycka jak smoka traktowala )wiec dla swojego komfortu czasem butla bedxie przy 3 choc piersia lubie karmic.mysle ze do roku jak drugiego synkakarmilam , bo maz zazdrosnh j cycki chce miec dla siebie oczywiscie on chce je bez mleka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry