reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Sam meldunek to chwila. Tylko potem ta wymiana wszystkich dokumentow i zglaszanie wszedzie zmiany[emoji53]
Nie trzeba wymieniac dokumentów :) a i nie ma wielu miejsc gdzie trzeba zgłosić :) no i nie trzeba się jakoś strasznie spieszyć jeśli na poprzednim adresie mieszka rodzina bo zawsZe można odebrać list :) ale pewnie trudniej jest gdy ktoś mieszka w dużym mieście bo ja mam wszystko pod nosem (max 30minut spacerkiem w jedna stronę) to codziennie mogę iść spacerkiem w jedno miejsce [emoji16]
 
Gdybym nie to ze chciała juz mała zameldować na.nowym mieszkaniu to bym sama nie zmieniała meldunku ale jak trzeba to pewnie przejdę sie jutro do urzędu
 
Nie trzeba wymieniac dokumentów :) a i nie ma wielu miejsc gdzie trzeba zgłosić :) no i nie trzeba się jakoś strasznie spieszyć jeśli na poprzednim adresie mieszka rodzina bo zawsZe można odebrać list :) ale pewnie trudniej jest gdy ktoś mieszka w dużym mieście bo ja mam wszystko pod nosem (max 30minut spacerkiem w jedna stronę) to codziennie mogę iść spacerkiem w jedno miejsce [emoji16]
No ale dowod osobisty, prawo jazdy, dowod tejestracyjny. Nie trzeba tam zmieniac adresu?
 
reklama
Do góry