reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Chyba gdyby coś bylo nie tak to by mi na wizycie już powiedziala....

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png


Na pewno i dostałabys leki jakieś, ale wszystko ok więc głowa do góry:*
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji4]
Wczorajszy wieczór dał mi popalić. Brzuch bolał, niedobrze mi było. Nie umiem niestety wymiotować a próbowałam tak mi się odbijało. Popluję trochę śliny i na tym się kończy.
Wczoraj mąż przyniósł mi owoc kaki, który na codzień lubię a wczoraj tak mi śmierdział czosnkiem, że szybciej go odnosił niż przynosił [emoji2]
I zaczynamy kolejny dzień w oczekiwaniu na jutrzejszą wizytę [emoji4]


Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)


Oj Ci nasi faceci to są niesamowicie cierpliwi hehehe , po za tym to takie mi dziwne , ze ciąża a tu nawet smaki się zmieniaja w pierwszej ciąży niemialam żadnych jakiś takich rzeczy a teraz non stop co nowego mnie dopada ale to rewolucja dla organizmu :)
 
Witam się z rana :) U mnie śniegu prawie 10 cm, maaasakraa, drogi śliskie, jak zawsze zima zaskoczyła drogowców o_O
Kciuki za dzisiejsze wizyty :)
Padłam wczoraj jak mucha na siedząco o 18 :szok: Położyliśmy się z M, ja oczywiście do niego przytulona z głową na jego ramieniu i tak pospałam 1,5 godziny bo już musiał mnie obudzić bo aż mu ręka zdrętwiała :p W nocy też jakoś lepiej śpię, chyba faktycznie stres związany z przekazaniem radosnej nowiny odpuścił i w końcu zaczynam się cieszyć :happy:


Ale fajnie śnieg :) tutaj tylko deszcz , deszcz i jeszcze raz deszcz masakra jakaś najprawdopodobniej w tym roku nie pojedziemy na Święta do Polski z powodu mojego kiepskiego samopoczucia no chyba że coś się zmieni to może się skusimy choć jak sobie wyobraże znów te 12 godz trasy to mi słabo:) więc raczej o białych świętach mogę zapomnieć
 
Ale fajnie śnieg :) tutaj tylko deszcz , deszcz i jeszcze raz deszcz masakra jakaś najprawdopodobniej w tym roku nie pojedziemy na Święta do Polski z powodu mojego kiepskiego samopoczucia no chyba że coś się zmieni to może się skusimy choć jak sobie wyobraże znów te 12 godz trasy to mi słabo:) więc raczej o białych świętach mogę zapomnieć
Jak dla mnie śnieg mógłby być tylko w okresie od świąt do nowego roku :p Na szczęście ten co spadł zaczyna się już topić :)
IMG_20171129_074305.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20171129_074305.jpg
    IMG_20171129_074305.jpg
    572,5 KB · Wyświetleń: 240
Nawet jesli pod wieczor mi sie ból kumuluje raz z jednej raz z drugiej strony poboli raz mocniej raz slabiej? No w sumie nie plamię nic a nic tak że chyba jest ok.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png


Myślę, że to nic groźnego też miewam takie różne bóle klocia itd przecież brzuch musi rosnąć z dwóch stron czyli z dwóch też się rozciagaja te ścięgna macica rosnie itd przynajmniej ja sobie tak to tłumaczę :) a wiesz kochanie , że zamartwianie się to powinno być moje imię haha
 
reklama
Do góry