reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

O dla mnie tak samo. I jeszcze na ferie zimowe ewentualnie. Ale z tym gorzej bo kazda z nas w innym twrminie ma ferie :p ja w tym roku szkolnym od 12 lutego dopiero.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
Ja nie jestem w temacie ferii bo mnie nie dotyczą już od dawna :p
 
reklama
Myślę, że to nic groźnego też miewam takie różne bóle klocia itd przecież brzuch musi rosnąć z dwóch stron czyli z dwóch też się rozciagaja te ścięgna macica rosnie itd przynajmniej ja sobie tak to tłumaczę :) a wiesz kochanie , że zamartwianie się to powinno być moje imię haha
No po bokach tylko daje czadu bo na srodku nic nie boli no chyba ze to wzdecie wtedy caly brzuch szaleje :p

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
No po bokach tylko daje czadu bo na srodku nic nie boli no chyba ze to wzdecie wtedy caly brzuch szaleje :p

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png


No mnie też czasami wzdęcia dają popalić że potem już sama niewiem czy od wzdec mnie boli ten brzuch czy od ciąży a momentami daje na prawdę popalić, w sumie to nie wiem skąd te wzdęcia bo praktycznie mi nic niepodchodzi z jedzenia i mało co jem ,a czasami wzdęcia mam jakbym co najmniej 1kg tłustego mięsa zjadła albo Bóg wie czego
 
O dla mnie tak samo. I jeszcze na ferie zimowe ewentualnie. Ale z tym gorzej bo kazda z nas w innym twrminie ma ferie :p ja w tym roku szkolnym od 12 lutego dopiero.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png




Oh jak gdzieś widzę zdjęcia z Polski to zawsze włącza mi się tęsknota.. jednak co Polska to Polska niestety przez parę następnych lat nie zapowiada się żebyśmy mieli wracać:(
 
Witam :) jeszcze jeden dzien i wizyta juz sienie moge doczekac ogladam teraz wczesniejsze zdjecia
odebralam wczoraj wszystkie wyniki

toksoplazmoza igg 291,3 ujemny<1 watpliwy 1-30 dodatni >30
igg ujemny

Przeciwciala anty hcv niereaktywny

hiv-com-ujemny
betagrupa krwi arh+
 
ja tez już wstałam ;) w sumie jakieś 30 min temu :) lekarza mam dopiero na 12:10 a w pracy teoretycznie powinnam być na 9 i myślę co tu napisać mojej przełożonej...
jak zawsze zapisy są na 8-9 rano tak teraz 12 :\ straszny sen miałam dzisiaj, że plamie, pojechałam na IP, a babeczka mówi, że mnie nie zbada bo jakiś facet śpi na tym łóżku od badania hahaha, ale wypisała mi jakieś leki, chyba za dużo myślę haha
 
No mnie też czasami wzdęcia dają popalić że potem już sama niewiem czy od wzdec mnie boli ten brzuch czy od ciąży a momentami daje na prawdę popalić, w sumie to nie wiem skąd te wzdęcia bo praktycznie mi nic niepodchodzi z jedzenia i mało co jem ,a czasami wzdęcia mam jakbym co najmniej 1kg tłustego mięsa zjadła albo Bóg wie czego
Ja to wzdęcia mam codziennie prawie. Śmieję się do M że przy wzdęciu wyglądam jak w 6msc co ajmniej a przeciez niedlugo kończę 2msc dopiero.a ten oczywiscie nieprzytomnym wzrokiem patrzy :-) chyba do niego dopiero dociera że będzie dziecko. Zapowiedzial ze do czasu konca ciazy bedzie bral w pracy kazde mozliwe nadgodziny zeby zarobic na dziecko wiecej. Urocze to bylo [emoji173] to jego pierwsza ciąża. A jeszcze mi zapowiedział że jak bede pic glukozę to weźmie dzien wolny w pracy zwby mi dotrzymac towarzystwa jak będę czekala na pobranie krwi po wypiciu.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
reklama
ja tez już wstałam ;) w sumie jakieś 30 min temu :) lekarza mam dopiero na 12:10 a w pracy teoretycznie powinnam być na 9 i myślę co tu napisać mojej przełożonej...
jak zawsze zapisy są na 8-9 rano tak teraz 12 :\ straszny sen miałam dzisiaj, że plamie, pojechałam na IP, a babeczka mówi, że mnie nie zbada bo jakiś facet śpi na tym łóżku od badania hahaha, ale wypisała mi jakieś leki, chyba za dużo myślę haha
Mi się za to śnilo że wszyscy wokół mieli jelitówkę a ja się chowałam gdzies na jakims dachu i to w koszuli nocnej bylwby się nie zarazic. A efekt tego byl taki ze zlapalam okropne przeziebienie bo jak na tym dachu sie chowalam to w samej koszuli nocnej nieco przemarzlam. My to jednak mamy porąbane sny.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
Do góry