reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dzień dobry dziewczyny [emoji4]
Wczorajszy wieczór dał mi popalić. Brzuch bolał, niedobrze mi było. Nie umiem niestety wymiotować a próbowałam tak mi się odbijało. Popluję trochę śliny i na tym się kończy.
Wczoraj mąż przyniósł mi owoc kaki, który na codzień lubię a wczoraj tak mi śmierdział czosnkiem, że szybciej go odnosił niż przynosił [emoji2]
I zaczynamy kolejny dzień w oczekiwaniu na jutrzejszą wizytę [emoji4]


Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Też nie możesz spać, ja się obudziłam a młody śpi co bym troszkę się jeszcze pospala przy nim to za wcześnie chyba wczoraj usunęła, pewnie popołudniu mnie zmorzy sen a wtedy na ę będę miała możliwość na drzemki :)
 
Dzień dobry!
Ja za dwie godziny mam w końcu tą swoją pierwszą wizytę!! Jak sie umawialam trzy tygodnie temu to myślałam, że nie dotrwam, a tu tak zlecialp ;) ciekawa jestem bardzo, bo w ciąży sie nie czuje, nawet zmęczenie mi przeszło.
 
Dzień dobry!
Ja za dwie godziny mam w końcu tą swoją pierwszą wizytę!! Jak sie umawialam trzy tygodnie temu to myślałam, że nie dotrwam, a tu tak zlecialp ;) ciekawa jestem bardzo, bo w ciąży sie nie czuje, nawet zmęczenie mi przeszło.
To czekamy na wiadomość :) ja też teraz następna wizytę nam za 3 tyg i nie wiem jak ja to wytrzymam :) a już tydzień zleciał od ostatniej
 
Wiyam z rana. W nocy kiepsko spalam. Co dzwile cos pobolewalo przez jakies pol godziny. Raz z kednej raz z drugiej. Zaś mnie coś w krzyżu bolalo bo za dlugo lezalam na plasko :-/ u mnie zostaje tak wiec tylko spanie na bokach.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
To czekamy na wiadomość :) ja też teraz następna wizytę nam za 3 tyg i nie wiem jak ja to wytrzymam :) a już tydzień zleciał od ostatniej
Tez nastepna wizyte mam w sumie za 3 tygodnie w piątek przed samymi świętami. Nie wiem czy dotrwam psychicznie bo strasznie mi sie dłuży :p

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
Witam się z rana :) U mnie śniegu prawie 10 cm, maaasakraa, drogi śliskie, jak zawsze zima zaskoczyła drogowców o_O
Kciuki za dzisiejsze wizyty :)
Padłam wczoraj jak mucha na siedząco o 18 :szok: Położyliśmy się z M, ja oczywiście do niego przytulona z głową na jego ramieniu i tak pospałam 1,5 godziny bo już musiał mnie obudzić bo aż mu ręka zdrętwiała :p W nocy też jakoś lepiej śpię, chyba faktycznie stres związany z przekazaniem radosnej nowiny odpuścił i w końcu zaczynam się cieszyć :happy:
 
reklama
Ja nie wiem jak to wytrzymam :)
Ale popayrz juz minal kolejny tydzien. Za tydzien otwj porze beda dwa tygodnie do wizyty. Ja sie tylko martwię jednym. Czy bole podbrzusza takie raz z jednej raz z drugiej strony przez powiedzmy kilka czy kilkanascie minut to normalne? Mnie z reguly nic w ciagu dnia nie boli, dopiero wieczorem sie chyba bol z calego dnia kumuluje :-/

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
Do góry