reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Heja! Jest tak gorąco, że wywaliłam słodycze z torby do porodu bo juz pływały. Najwyżej na porodówke jak bede ruszać to zapakuję, a jak zapomne to Ł potem dowiezie :)
Ja wczoraj byłam na ip z podejrzeniem odejscia wód. Na początku lekarze tez mysleli ze to faktycznie wody mi odeszły bo polali takim testerem i sie niestety zabarwiło. Ale potem robili mi 2 inne testy tym jeden taki specjalistyczny i to jednak nie były wody, miałam usg, ktg byłam przebadana całkowicie więc ufam lekarzom. Więc na szczęście jeszcze nie rodze i nadal jestem w 2 paku ale mam siebie i młodego obserwować.
Co do wózka my zakupiliśmy espiro next stylish 2in1, fotek mamy osobno bo kupilismy cybex aton 5 z bazą.Zobacz załącznik 862621 Zobacz załącznik 862622 Zobacz załącznik 862623 Zobacz załącznik 862624
podobny do naszego espiro next avenue i tez wzielismy cybex aton5
 
Hej dziewczyny, czytam i czytam opinie różnych pampersów na internecie i już sama nie wiem, który powinnam wybrać, na jakie Wy się zdecydowałyście? :)
Ja przy corce urzywalam dada i babydream. Teraz tez kupilam dady. Ale tak na prawde to nigdy nie wiadomo co danemu dziecku bedzie sluzyc.
 
reklama
A no i zawsze możesz pokazać im screena wiadomości [emoji16] możesz moja bo tu i tak danych nie ma a ja im pokazałam tylko to jako potwierdzenie
Screenshot_2018-06-01-11-49-54.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-06-01-11-49-54.png
    Screenshot_2018-06-01-11-49-54.png
    59,1 KB · Wyświetleń: 350
Do góry