reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Hej dziewczyny, czytam i czytam opinie różnych pampersów na internecie i już sama nie wiem, który powinnam wybrać, na jakie Wy się zdecydowałyście? :)

Ja kupiłam na początek dwie paczki po 22 szt każda z pampersa jedna wezmę do szpitala druga w domu a potem zobaczę wszystko zależy od młodego jak mu będą pasować to zostanę a jak nie to spróbuje dady z biedry
 
reklama
Ja kupiłam na początek dwie paczki po 22 szt każda z pampersa jedna wezmę do szpitala druga w domu a potem zobaczę wszystko zależy od młodego jak mu będą pasować to zostanę a jak nie to spróbuje dady z biedry
Ja właśnie się naczytałam o oryginalnych pampersach i o chemii, którą w nie ładują także ich to chyba nie kupię, ale wiadomo każde dziecko jest inne i inaczej skóra reaguje na pampersa. :)
 
a lekarze na usg wam prognozują już ile Maluchy mogą ważyć?

czy lekarz na usg może zauważyć ubytek wód płodowych? Jakby się samemu tego nie dostrzegło.

Lekarz na usg widzi ilość wód i jest w stanie określić, czy ich ilość jest w normie. Na ostatnim usg wyszła mi waga ok. 2500g i mówił,że na tym etapie dziecko przybiera ok. 200-250g tygodniowo, jego granica błędu to niby +/- pół kilo.
Dziś w szpitalu robili mi usg i podali wagę między 2300g a 2600g i powiedział, że granica błędu wg niego to ok. +/- 300g.

@arona @Darka83, jak mój lekarz nic na temat wód płodowych nie mówi, to znaczy (raczej) że wszystko w porządku jest?
@miloscwczasachpopkultury chodzi mi o prognozowaną wagę urodzeniową dziecka
Jak nic nie mówi, to na pewno jest w porządku. Są w stanie coś tam prognozować, ale to przypuszczenia. Dzieci różnie się rozwijają przecież

Dziewczyny, ale ja jestem sexy!
Siedze rozwalona przez Tv z nogami w misce z zimną wodą. Mam na sobie tylko majtki, bo cycki mi sie odparzyły wiec wysmarowałam je sudocremem brzuch bio oilem i sie wietrzę przy wiatraku. Twarz sobie wachluje i oczywiście sapię i dyszę jak lokomotywa u kresu swojej wytrzymałości. Stopy mam jak płetwy, dłonie napuchnięte a usta non stop powtarzają "o ku*wa ale gorąco"
No jak nic trzeba tylko czekać az jakiś sławny fotograf dostrzeże w tym piękno i umieści mnie na okładce vogue! :D

Ja się do golasa rozebrałam ale zaczyna się zbierać na burzę, mam nadzieję, że się ochłodzi

Hej dziewczyny, czytam i czytam opinie różnych pampersów na internecie i już sama nie wiem, który powinnam wybrać, na jakie Wy się zdecydowałyście? :)

Ja wzięłam jakiś zestaw powitalny z pamperów - 1 paczka 1 i 1 paczka 2. Jakby były nie takie, to się potem kupi inne. Pieluchy to masz przecież wszędzie, mąż może potem dokupić
 
Do porodu na pewno tu nie zostanę bo nie ma zagrożenia... Mogę zostać do końca tygodnia i żegnam... Ktg czyste, z szyjka nie ma tragedii a ja już na prawdę mam dość 3 tyg prawie już tu jestem... Idzie oszaleć i się zestresować jak się to wszystko widzi... Teraz miałam jakieś skoki ciśnienia ale nie jakieś mega straszne i już alarm zrobili i mam 3x2 tabletki i czuje się po nich jak naćpana.. Masakra jakaś
Kurcze, dziwne, ze tak od razu dali Ci taka duza dawke. Nic dziwnego, ze sie tak czujesz. A bie masz teraz za niskiego tego cisnienia?
 
Kurcze, dziwne, ze tak od razu dali Ci taka duza dawke. Nic dziwnego, ze sie tak czujesz. A bie masz teraz za niskiego tego cisnienia?
Teraz mam dobre niby ale tak na prawdę organizm potrzebuje kilku dni żeby oswoić się z lekami.. Więc bardzo możliwe że po paru dniach okaże się że będę miała za niskie po takiej dawce...
 
reklama
Do góry