reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Nie mam dobrych doświadczeń z tymi pieluchami. Są okropnie grube i przeciekają. Chyba, że się zmieniły [emoji848]
Chyba tak bo dużo osób teraz poleca i mają wyciecie na pepuszek i dlatego chce spróbować przynajmniej puki kikut nie odpadnie... No mają też taki pasek jak pampersy (wskazujący wilgoć)[emoji1]
 
Ostatnia edycja:
Witam się z rana. Ja wczoraj cały dzień na nogach ogarnialam dzisiejsza imprezę. Dziś znów mnie czeka dużo pracy, ale ogólnie nie jest źle, nogi mnie tylko bolaly i nic po za tym. Mała od 2 dni non stop szaleje, o każdej porze dnia i nocy. Jak jej tak zostanie po porodzie to będzie wesoło. Trzymajcie kciuki żeby pogoda się poprawiła bo impreza ma być na dworze.
Miłego dnia.
[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] oby wszystko się udało
 
Witam się w ten piękny sobotni poranek [emoji16] ajjj... Przyjemnie , chłodno w końcu [emoji1] Mój facet o 3 rano pojechał na ryby może mi i Lenusi zlowi jakiegoś okonia [emoji1] a ja od rana buszuje po allegro i kupilam kilka rzeczy [emoji1] mam też w planach pójść do pepco zobaczyć czy maja coś w fajnej cenie [emoji1] moje zakupy na allegro Zobacz załącznik 858322 Zobacz załącznik 858323 Zobacz załącznik 858324 Zobacz załącznik 858325 Zobacz załącznik 858326
Weekendowe szalenstwo widzę [emoji16] super
 
Nie mam dobrych doświadczeń z tymi pieluchami. Są okropnie grube i przeciekają. Chyba, że się zmieniły [emoji848]
Screenshot_2018-05-19-09-38-57.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-05-19-09-38-57.png
    Screenshot_2018-05-19-09-38-57.png
    64,9 KB · Wyświetleń: 350
W piątek wypłata i nie mogę się doczekać... Zawsze można zrzucić winę na syndrom wicia gniazda... Mądra kobieta musiała to wymyślić to mamy wytlumaczenie na swój zakupoholizm hehehe [emoji16][emoji16][emoji16]
Hahaha dokładnie [emoji23] każda wymówka na wydanie pieniędzy jest dobra [emoji23]
 
reklama
Do góry