reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Hej ,ja też już dawno nie śpię ,pranie już rozwieszone ;D jeszcze trochę mi zostało i będę spokojna , muszę jeszcze tylko łóżeczko materac i komodę ogarnąć ale to może mój W podjedzie do sklepu po weekendzie
Aaaa..niania elektroniczna dziś zamówie macie jakieś sprawdzone chodzi mi o taką z kamerka ?
 
reklama
Hej ,ja też już dawno nie śpię ,pranie już rozwieszone ;D jeszcze trochę mi zostało i będę spokojna , muszę jeszcze tylko łóżeczko materac i komodę ogarnąć ale to może mój W podjedzie do sklepu po weekendzie
Aaaa..niania elektroniczna dziś zamówie macie jakieś sprawdzone chodzi mi o taką z kamerka ?

Angelcare jest super pod materac nie pamietam jaki ma zasieg ale w Uk byl dom dwa pietra ona w kolysce ja w kuchni na dole i ok
 
Ja śpię tak mniej więcej od 21-22 do 6 a wczoraj koło 11 myślałam że zasnę na siedząco. Niech ta pogoda i ciśnienie się zmieni.


A to jeszcze pracujesz? Do kiedy planujesz?

Dzień dobry wszystkim :)
Dzień dobry :)
Takie senne dni ostatnio.

Planuję do porodu. Zobaczymy, jak wyjdzie. W czerwcu będę powoli oddawać projekty.
 
Czwmu musisz [emoji12][emoji12]? Tez jestes syta s in kopie[emoji23][emoji23]moze to nie o jedzenie mu chodziJuz zoladek mamy taki malutki przez dzidzi ... ja czasem jogurt kanapke a uczucie hakbym zjadla konia z kopytami
Nie no, żąda jedzenia. Własnie o to chodzi, że żołądek malutki, a potrzeby olbrzymie. A jak się przerzucę na słodycze, żeby było więcej kalorii na jednostkę objętości, to kopie mnie niemiłosiernie :D
 
Witajcie[emoji3]
Tak, tak. Nie spie o tej porze w sobote[emoji53] I bardzo ubolewam nad tym[emoji20] U mlodej w przedszkolu jest piknik rodzinny i niespodzianka dla mam, wiec szkoda mi zeby nie pojsc, ale tak mi sie nie chce. Mam nadzieje, ze jakos to przetrwam.

Milego dnia wszystkim!
I tak bo świcie każą wstać na ten piknik? Kiepski prezent ;p
 
reklama
Do góry