reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
No tak mnie trzyma z 15 minut i ból naprawdę mocny jak bym rodzić zaczynała:/ też tak myślę, że jak odstawie leki to pewnie szybko pojdzie, jak ostatnio na luteinie poszło.
Mnie też już zaczynają dopadać takie bóle ,ale trzyma chwilę i puszcza ,wczoraj był spokój dziś już że dwa razy zaraz wezmę nosie ;/ chce czerwiec najlepiej polowe
 
No tak mnie trzyma z 15 minut i ból naprawdę mocny jak bym rodzić zaczynała:/ też tak myślę, że jak odstawie leki to pewnie szybko pojdzie, jak ostatnio na luteinie poszło.
Kurde to może bierz jak najdłużej ja mam brać najprawdopodobniej do 37 tygodnia też jestem ciekawa co potem będzie czy wytrzymamy do terminu czy wcześniej mały będzie chciał wyskoczyć
 
Mnie też już zaczynają dopadać takie bóle ,ale trzyma chwilę i puszcza ,wczoraj był spokój dziś już że dwa razy zaraz wezmę nosie ;/ chce czerwiec najlepiej polowe
U mnie są codziennie rano potem już nie jest aż tak zle bardziej tylko się stawia. Ale od rana to czasami nawet z pół godziny zaczym bpusci:/
 
reklama
Do góry