reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dzień dobry! Miłego dnia wszystkim [emoji8] mnie od wczoraj tez meczy twardnienie brzucha i bóle wszelkie, także wczoraj już zwiększyłam dawkę magnezu i zrezygnowałam z planów układania pierwszej szuflady dzidzi... dziś leżę w opór i tylko na jedne zakupy na godzinę mąż mnie zawiezie ale tez mnie martwią te bóle brzucha, trochę wcześnie :/
 
Staram się, nie ukrywam, że te bolesne to spory stres jeszcze jak tak mocno boli. A Ty jak się czujesz?
Ja ogólnie czuje się dobrze :) skurczy nie czuje, ktg z tego co mówią ok, mocz i posiewy czyste. Zobaczymy po weekendzie jak mnie wezmą na jakieś badanie USG bo na razie nie wiem jak szyjka. Luteine biorę dalej. Ale myślę że jeśli przez weekend będzie ok dalej to pewnie mnie wypuszczą a leżenie w domu i kontrolowanie szyjki częściej. Czasami czuje jak mnie ciągnie w dole brzucha ale mówią że to normalne jeśli to nie skurcze.
 
Dzień dobry! Miłego dnia wszystkim [emoji8] mnie od wczoraj tez meczy twardnienie brzucha i bóle wszelkie, także wczoraj już zwiększyłam dawkę magnezu i zrezygnowałam z planów układania pierwszej szuflady dzidzi... dziś leżę w opór i tylko na jedne zakupy na godzinę mąż mnie zawiezie ale tez mnie martwią te bóle brzucha, trochę wcześnie :/
Sporo nas widze z tymi bólami , oby nic się nie działo. Miłych zakupów :)
 
Ja ogólnie czuje się dobrze :) skurczy nie czuje, ktg z tego co mówią ok, mocz i posiewy czyste. Zobaczymy po weekendzie jak mnie wezmą na jakieś badanie USG bo na razie nie wiem jak szyjka. Luteine biorę dalej. Ale myślę że jeśli przez weekend będzie ok dalej to pewnie mnie wypuszczą a leżenie w domu i kontrolowanie szyjki częściej. Czasami czuje jak mnie ciągnie w dole brzucha ale mówią że to normalne jeśli to nie skurcze.
To super, że już dobrze. Niech jeszcze maluch posiedzi trochę. Może to dziwne ale mnie szpital bardzo podnosił na duchu i uspokajał, chyba ta swiadomosc, że jest opieka i lekarze pod ręką tak na mnie dobrze działali☺️ ale wiadomo co w domku to w domku
 
reklama
Do góry