reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Mi gin na samym początku powiedziała, że mam kategoryczny zakaz jedzenia truskawek bo są bardzo dużym alergenem i dziecku do 2 roku życia też nie powinno się ich podawać bo uczulają....
Owszem sa silnym alergenem ale podobnie jak orzechy czy cytrusy albo owoce morza. Truskawki jak mnie przynajmniej uczono i z tego co mowi mój lekarz i inni ktorych znam w normalnej ilosci nie szkodzą a mają witaminy i błonnik.
 
reklama
Ja jestem mega zajęta jedzeniem. Non stop jem, masakra jakaś. Czy to możliwe, że dostałam uczulenia na truskawki? Nigdy nie miałam, teraz zjadłam pewnie z 0,5kg jak nie lepiej. Kupiłam u takiego Pana u którego zawsze kupuję i warzywa i owoce na targu ale nigdy nic mi nie było
Mnie w poprzedniej ciąży truskawki uczuliły. Teraz jem i nic mi nie jest.
 
Ja jestem mega zajęta jedzeniem. Non stop jem, masakra jakaś. Czy to możliwe, że dostałam uczulenia na truskawki? Nigdy nie miałam, teraz zjadłam pewnie z 0,5kg jak nie lepiej. Kupiłam u takiego Pana u którego zawsze kupuję i warzywa i owoce na targu ale nigdy nic mi nie było
A jakie masz objawy? Pierwszy taz w tym roku jadlas?
 
Szybkie streszczenie z wizyty dzisiejszej. Ogólnie ok. Synek waży 2057 gram (tydz 31+5 dni), posprawdzal lekarz i serduszko i wszystko co się dalo. Każda rzecz w normie. Ze smieszniejszych rzeczy... Jak cała ciążę Jaś był główka na dol, tak teraz się odwrócił i ma główkę na górze a pupę na dole. Znalazł sobie czas na akrobacje. Na szczęście tak czy siak ja mam mieć cesarke więc niech leży jak chce. Zdj buźki nie dostałam, bo tak rączkami się zasłonil że nie było szans na zrobienie pamiątkowej foty.
Super, ze wszystko ok!
A mlody jak uslyszal, ze bedzie cc to stwierdzil, ze co tak bedzie wusial glowa w dol, posiedzi sobie na pupie[emoji23]
 
A jakie masz objawy? Pierwszy taz w tym roku jadlas?
Właśnie nie pierwszy raz. Ze 2 tygodnie temu zjadłam ale to dosłownie kilka, a dziś to grubo. Czuje takie jakby mrowienie, trochę swędzenie w buzi i mam wysypkę szczególnie na rękach, jak pokrzywka to wygląda
 
Kochana, życie nie jest takie proste.

@peszek a Ty mieszkasz z mamą, czy wpadła Ci pomóc?

Spokojnie tu dzisiaj. Widzę, że nie tylko ja nie mam czasu na forum.

Moj mozg nie pracuje

Tzn kochaj mame a odp zycie nie jest proste to co znaczy?[emoji848][emoji13][emoji13]
Ja zaluje ze np czesciej nie dzwonilam do mojej i czesciej jej nie odwiedzalam
 
Ja też nie wyobrażam sobie zrezygnować z truskawek, które tak mi smakują[emoji5] z mlodym to nie jadlam bo to nie był ten czas i tylko banany mi smakowały [emoji5] ale z młodą to ciągle truskawki, koktajle truskawkowe, truskawki z jogurtem, lody z truskawkami[emoji5]

Ja to juz wszystko jem kaszanke tez z zoladkow[emoji23][emoji23]
 
Szybkie streszczenie z wizyty dzisiejszej. Ogólnie ok. Synek waży 2057 gram (tydz 31+5 dni), posprawdzal lekarz i serduszko i wszystko co się dalo. Każda rzecz w normie. Ze smieszniejszych rzeczy... Jak cała ciążę Jaś był główka na dol, tak teraz się odwrócił i ma główkę na górze a pupę na dole. Znalazł sobie czas na akrobacje. Na szczęście tak czy siak ja mam mieć cesarke więc niech leży jak chce. Zdj buźki nie dostałam, bo tak rączkami się zasłonil że nie było szans na zrobienie pamiątkowej foty.

Super ze wszy ok [emoji173]️[emoji123]
 
Właśnie nie pierwszy raz. Ze 2 tygodnie temu zjadłam ale to dosłownie kilka, a dziś to grubo. Czuje takie jakby mrowienie, trochę swędzenie w buzi i mam wysypkę szczególnie na rękach, jak pokrzywka to wygląda
O kurcze, to faktycznie moze byc uczulenie. W ciazy rozne rzeczy sie dzieja, alergie sie pojawiaja lub znikaja, wiec wszystko mozliwe.
 
reklama
Just zribilam[emoji12][emoji12]
I moje zdanie takie

Dalam parmigiano reggiano bo nie mialam pecorino
Mi smakowalo ale maz woli normalne carbonara [emoji23][emoji23]

IMG_2752.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2752.JPG
    IMG_2752.JPG
    378,6 KB · Wyświetleń: 389
Do góry