reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

U mnie prania, suszenia i prasowania ciuszków Stasia ciąg dalszy. Dobrze, że mama u mnie jest i wszystko ogarnia, bo mnie co raz częściej bolą plecy w odcinku krzyzowo-ledzwiowym. Mam wrażenie, że brzuch poszedł mi jeszcze bardziej do przodu i jestem taka wygięta :/

Co do rozmów z dzieckiem w brzuchu to zarówno ja jak i K. sporo się udzielamy, zaczepiamy go żeby się obudził i kopal. Jakoś tak lubimy to oboje :)
 
reklama
i chusteczki


@olaaa7 niestety moja nie daje zdjęć :(
Też mam babydream :) hipl też ma fajny skład :)

Ola ale sama mówisz ze trochę głupio samej Ci mówić do brzucha- a to twoja cześć ciała i masz jednak kontakt z dzieckiem od początku... wiec wyobraź sobie jak musi być dziwnie facetowi... M. Pyta mnie jak się czuje, czy mały szaleje, dotyka jak skacze w brzuch ale tez z nim nie rozmawia :)
Mój czasem dotknie ale rzadko, nie pyta też czy mały jest aktywny a pyta jak się czuje tylko wtedy kiedy widzi że jestem jakaś przygaszona albo jak się położę i mniej się odzywam.

@ola, ja sama z brzuchem nie rozmawiam i od P. tego nie wymagam ;) Chłopy to inny mechanizm ;) przyłoży rękę jak mu powiem, że się wierci. Ale jakoś tego od Niego nie wymagam. Ważniejsze jest dla mnie to, że pyta czy się dobrze czuję, czy wszystko w porządku.

załamałam się po dzisiejszym ważeniu :(
A co z ważeniem? Za mało czy za dużo?
 
Dzięki kochana :* nie wiesz jak dobrze usłyszeć to od kogoś, bo już sobie zaczęłam wmawiać że on jest dla niego taki trochę mniej ważny. Zazdroszcze tym dziewczynom których faceci mają kontakt z brzuszkiem :)
Ja tez. Ale na prawde malo jest takich. Najwazniejsze zeby potem byl ten kontakt[emoji3]
 
reklama
hej :)
melduje się po wizycie, wszystko ok, Mały waży 1600 i się obrócił :)
Popatrzcie prosze na mój koszyk z apteki, czy mam wszystko bo bym chciała zamówić :p
A po co tabletki dojelitowe? Dla Ciebie cry dziecka? Ja odnosnie tego czy masz wszystko się nie wypowiem bo jak dla mnie masz tam tyle leków, że szok [emoji1][emoji1] ampulki o których nie mam pojęcia ... Zapytam tylko czy nasz wit. D bo to się chyba powinno sulementowac
 
Do góry